Гурток «Образотворче мистецтво» (Л.В. Лісунова)

Про Гурток

Керівник гуртка Людмила Володимирівна Лісунова

Гурток «Образотворче мистецтво» працює у Палаці п’ятий рік. Метою гуртка є розвиток творчих здібностей у дитини, виховання художнього смаку і любові до мистецтва. Ваші діти зможуть висловити свої ідеї та фантазії, втілити їх у своїх роботах. Кожна дитина, яка тягнеться серцем до образотворчого мистецтва, хоче навчитися живопису, графіці, декоративно-прикладного мистецтва, може здійснити свої найсміливіші мрії, зможе не тільки освоїти необхідні юному художнику ази, а й проявити свою індивідуальність.

Вихованці гуртка неодноразово ставали переможцями всеукраїнських та обласних виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: «Крокове коло», «Світ і я», «Знай і люби свій край», «Харківські дворики», «Сонячний Великдень», брали участь у міжнародних конкурсах в Японії та Білорусії.

В гуртку займаються діти молодшого, середнього, старшого шкільного віку.

Керівник гуртка Людмила Володимирівна Лісунова закінчила художньо-графічний факультет Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, кандидат педагогічних наук, народний майстер в галузі декоративно-прикладного мистецтва, постійний учасник міжнародних всеукраїнських, обласних виставок.