Гурток «Я – маленький художник» (М.С. Міхова)

Про Гурток

Гурток «Я – маленький художник» діє в Палаці вже більше 5 років.

Керівник гуртка – Маргарита Сергіївна Міхова

В гуртку навчаються вихованці дошкільного (з 4 років) та молодшого шкільного віку.

Основною формою навчання дітей у групах початкового рівня є гра, під час якої відбувається поступовий перехід від простих до складніших видів творчості. У цьому віці вихованці займаються малюванням, ліпленням, аплікацією, конструюванням. У дітей розвиваються сенсорна чутливість, яка включає сприйняття ваги, розміру, форми і фактури предметів, образне мислення і фантазія, посидючість, здатність планувати свою діяльність, щоб досягти конкретного результату, аналізувати і в міру необхідності змінювати результат.

Малювання приносить задоволення, знімає стрес, відбувається самоідентифікація дитини, вона вчиться експериментувати, прилучається до культури. Дитина буде  знати, чим зайнятися у вільний час, почне швидше запам’ятовувати інформацію, зможе краще висловлювати свої почуття.

Керівник гуртка Маргарита Сергіївна Міхова закінчила Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд», 2017 р. У Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» працює на посаді керівника гуртка з 2014 року, керує  гуртками «Композиція та образотворче мистецтво», «Я – маленький художник», «Стиліст». Її вихованці беруть участь у заходах Палацу та у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, в багатьох з яких стають переможцями.