Школа раннього творчого розвитку “Малюк” (Шихайло В.А.)

Про Гурток

Школа раннього творчого розвитку “Малюк”

Керівник гуртка – Вікторія Анатоліївна Шихайло

Гуртки «Школи раннього творчого розвитку «Малюк» відвідують діти 4 – 7 років. Робота в гуртках «Вчимося граючись», «Учись учитися», «Країна чарівного мистецтва», «Світ танцю», «До здоров’я кроком руш!» через синтез ігрової та пізнавальної діяльності сприяє розвитку їх образного мислення, наполегливості, розвитку творчих здібностей, позитивно впливає на їх психічне та фізичне здоров’я. Малеча захоплено й з радістю пізнає себе, оточуючих і світ в цілому.
Надважливою інновацією є те, що в гуртках «Школи раннього творчого розвитку «Малюк» відкрито інклюзивні групи, де поруч зі своїми однолітками займаються діти з особливими освітніми потребами – вперше не лише в Палаці, а й серед закладів позашкільної освіти Харківської області.
Наші педагоги – висококваліфіковані фахівці втілюють в життя освітню реформу, впроваджуючи особистісно-орієнтовану, інклюзивну освітню модель, яка реалізує основне право всіх дітей, у тому числі з особливими освітніми потребами та їхніх батьків, на рівний доступ до якісної освіти в інклюзивному освітньому середовищі.