Гурток «Петриківський розпис» (Л. В. Лісунова)

Про Гурток

Керівник гуртка Людмила Володимирівна Лісунова

— український декоративно-орнаментальний народний живопис, що виник на Дніпропетровщині в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтва. У 2013 року петриківський розпис було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Саме в процесі занять з петриківського розпису у педагога є можливість встановити з дитиною позитивний емоційний контакт. Цікавий зміст, багатство фантазії, яскраві художні образи привертають увагу дитини, доставляють їй радість.

В гуртку займаються діти середнього, старшого шкільного віку.

Людмила Володимирівна Лісунова закінчила художньо-графічний факультет Харківського національного педагогічного університета ім. Г.С. Сковороди, кандидат педагогічних наук, народний майстер  в галузі декоративно-прикладного мистецтва, постійний учасник міжнародних всеукраїнських, обласних  виставок.

Вихованці гуртка неодноразово ставали переможцями всеукраїнських та обласних виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Цього року вихованки Людмили Володимирівни перемогли у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», посівши два других та третє місця.