Гурток розвитку особистості «Стиль життя»

Про Гурток

Гурток розвитку особистості «Стиль життя» у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» працює з 2003 року. Наразі він працює на базі Циркунівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Харківського району Харківської області.

Основною метою спілкування з підлітками є спрямованість на гармонійний розвиток особистості та збереження здоров’я. Створення умов для оздоровлення, гармонійного розвитку підлітків, єдності фізичного, психічного, духовного та соціального розвитку особистості. На заняттях вихованці поглиблюють знання про психофізіологічні особливості організму, відновлювання активності за допомогою фізичних вправ; вчаться визволятися від комплексів, стресів, робити релаксаційні вправи для зняття втоми з організму; вивчають історію світової культури та інше.

Керівник гуртка Олена Володимирівна Кабацька, доцент кафедри валеології філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат педагогічних наукЄ членом журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України наукового відділення «Хімія та Біологія» секцій «Валеологія» та «Медицина»; обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»; обласного конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт з валеології «Валеологічна культура – вибір ХХІ століття». Має більш 80 друкованих наукових та науково-педагогічних праць щодо оздоровлення молодого покоління. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.