Гурток «Стиліст» (М.С. Міхова)

Про Гурток

Керівник гуртка – Маргарита Сергіївна Міхова

Гурток «Стиліст» розрахований на учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, які оволоділи основними знаннями з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, цікавляться професією стиліста і бажають отримати допрофесійну підготовку. Програма гуртка дає можливість залучити вихованців до ознайомлення та вивчення популярної професії у сфері послуг.

Сучасна людина час від часу звертається за допомогою до стиліста зі сподіванням, що професіонал зможе змінити її стиль, перетворити звичайний образ на вишуканий та за допомогою фантазії та професійних умінь створити неповторний образ (відповідно до вимог сучасної моди). Стиліст створює цілісний образ людини з урахуванням індивідуальних особливостей та вподобань. Професію стиліст може здобути творча людина, наділена не лише естетичним смаком, а й необхідними знаннями та навичками.

Керівник гуртка Маргарита Сергіївна Міхова закінчила Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд», 2017 р. У Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» працює на посаді керівника гуртка з 2014 року, керує  гуртками «Композиція та образотворче мистецтво», «Я – маленький художник», «Стиліст». Її вихованці беруть участь у заходах Палацу та у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, в багатьох з яких стають переможцями.