Гурток «Європейський клуб» (Черкасова К.С.)

Про Гурток

Гурток «Європейський клуб»

Керівник гуртка  — Черкасова К.С., викладач кафедри міжнародних економічних відносин факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу ХНУ ім. В. Н. Каразіна, член ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників», головний організатор школи лідерства «МОСТ» при Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, у 2015 році обрана депутатом Харківської міської ради 7 скликання, є головою постійної комісії Харківської міської ради з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт.

Європейський вибір України зумовлено її геополітичним положенням та спільною історією формування і розвитку європейської культури. Однією з основ державної політики України на шляху до Європейського Союзу та формування нової політики Європейського Союзу щодо України є інформування населення про історію Євросоюзу, економічне співробітництво з державами – членами Європейського Союзу, стандарти життя в європейських країнах, правовий та соціальний захист населення.

Створення гуртка обумовлено необхідністю вивчення закономірностей та усвідомлення особливостей євроінтеграційного процесу в умовах посилення глобалізації світового господарства та загострення мега регіональної конкуренції.

Метою навчальної програми є вивчення основних особливостей виникнення, розвитку і трансформації європейської інтеграції, проблем і тенденцій її розвитку, сучасної співпраці України з країнами Європейського Союзу, головних проблем і перспектив її вступу до ЄС.