Гурток писанкарства «Дивосвіт» (Л.В. Волкова)

Про Гурток

Зразковий художній колектив гурток писанкарства «Дивосвіт» працює в Палаці вже 18 років. В ньому займаються діти з 6 років.

Ужиткове мистецтво українського народу – одне з найбагатших і найкращих у світі. Українські писанки завжди вважали зразками художнього смаку, через них передалася сутність національного духу. Вивчення розписів українських писанок дає змогу краще зрозуміти світобачення, думки, побажання нашого народу.

Головними задачами  на заняттях з писанкарства є розвиток творчих здібностей, естетичних почуттів, любові до рідного краю, розвиток пам’яті, уваги, охайності у роботі, фантазії, дрібної моторики пальців, розвиток рухів обох рук. Спочатку діти знайомляться з історією цього виду мистецтва, потім з формою і об’ємом яйця, з технікою виконання. Для цього використовують вправи, які вони виконують у зошитах, вчаться користуватися писачком, правильно фарбувати яйця, знімати віск.

Керівник гуртка Лариса Володимирівна Волкова, талановитий педагог, залучає дітей до народного мистецтва, запалює іскру в дитячій душі, пробуджує потяг до прекрасного, формує інтерес до давнього мистецтва  і до самостійної творчої роботи, має унікальну методику викладання писанкарства. Власні роботи Л. В. Волкової експонувались у виставочних залах та музеях міст Харкова, Києва, Коломиї, Чернігова, Чугуєва, Нюрнберга (Німеччина).  Мистецький талант педагога відзначений званнями «Майстер писанкарства» та «Народний майстер».