Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко зустрілась з юними журналістами Комунального закладу “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості”

Оновлено 22.11.2021 у

19.11.2021 року юні журналісти зразкового художнього колективу студії дитячого телебачення MÓW Production Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" зустрілися з головою Харківської обласної ради Тетяною Петрівною Єгоровою-Луценко http://oblrada.kharkov.ua/.../27611-tetyana-egorova...

Заступник начальника Управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом Павло Пєшков для юних журналістів провів екскурсію кабінетами Будинку рад та розповів про специфіку роботи обласної ради. Діти побували у малій та сесійній залі, прессцентрі, завітали до юридичного та інших управлінь. Головною подією стала пресконференція з головою Харківської обласної ради Тетяною Петрівною Єгоровою-Луценко, під час якої юні журналісти ставили найрізноманітніші питання: від реформ, які планується провести у регіоні,  до дуже особистих.