Обласні благодійні акції «Святий Миколаю, тебе я чекаю!» та «Різдвяний віночок»

Оновлено 19.01.2022 у

Вже вдруге протягом грудня – січня в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (далі – Палацу) з метою розвитку чуйності, доброти, милосердя, поширення культури волонтерства, сприяння становленню людини як активного члена своєї громади, соціалізації дитини та її громадського виховання відбулися благодійні акції «Різдвяний віночок» та «Святий Миколаю, тебе я чекаю!», в яких взяли участь понад 2000 учнів закладів освіти  з  усіх районів Харківщини та вихованці Палацу. В рамках проведення заходу діти  власноруч виготовляли різдвяні віночки,  готували творчі привітання.

          У рамках проведення акцій в 15, 16, 17 грудня 2021 року проведено святкові творчі  зустрічі вихованців Палацу з учнями Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені                    В.Г. Короленка», Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» та Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 12» Харківської обласної ради, під час яких  вихованці народного художнього колективу хору «Скворушка» (керівник Ткаченко А.О.), народного художнього колективу дитячого театру «Сорванци» (керівник Вартанян О.П.), зразкового художнього колективу театру танцю «Астер» (керівник Жук І.В.) показали свої яскраві творчі  виступи, подарували різдвяні віночки з побажаннями.

         13 січня 2022 року  вихованці фольклорного гурту «Щебетушки» (керівник Цуріна К.М.)  привітали з лікарів та військовослужбовців,  що знаходяться на лікуванні в Харківському Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону та подарували малюнки, обереги та  різдвяні віночки, зроблені власноруч учнями закладів освіти Харківської області, з побажаннями здоров'я, щастя й миру. Також різдвяні віночки були відправлені захисникам України на передову в зону ООС.

        Дякуємо учасникам за щирість і небайдужість! Творіть добро, адже воно наповнює, мотивує, окрилює та змінює  світ на краще!!!