ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ обласного Свята дитячої творчості «Жива вода-Дельта»!

Оновлено 15.06.2020 у

З метою популяризації та розвитку підводного плавання та фотографії, пропаганди кращого досвіду роботи з організації здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, з 29 по 31 травня 2020 року проведено у дистанційній формі обласне Свято дитячої творчості «Жива вода-Дельта» на офіційній сторінці Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua

У Святі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти з 32 районів (міст) області, 5-ти об’єднаних територіальних громад, а також 7 районів міста Харкова. Учасники представили 508 творчих робіт (324 фотографії, 167 малюнків і робіт декоративно-прикладного мистецтва, 13 проєктів, 4 анімаційних фільми). До складу журі були запрошені віце-президент Харківської Федерації підводного плавання, голова аудіовізуальної комісії Федерації підводного спорту та підводної діяльності України Сергій Глущенко та доцент кафедри зоології та екології тварин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кандидат біологічних наук Андрій Утєвський.
Конкурс робіт оцінювався за такими критеріями: візуальне враження від роботи, творчий підхід та оригінальність розкриття теми «Жива вода», складність виконання.
Журі відзначило активність, творчий підхід, оригінальність робіт усіх учасників Свята. Були визначені призери у 7-ми номінаціях. За результатами Свята переможцями стали 18 учасників у трьох вікових категоріях.

Про результати проведення обласного Свята дитячої творчості "Жива вода-Дельта": https://dvorec.monin.space/wp-content/uploads/2020/06/nakaz-pidsumki-zhiva-voda-2-2.pdf