Художньо-естетичний відділ
Ірина Вуколівна Лопатіна
Завідувач відділуТелефон: +38 (067) 423 5347
Email: lifest30@gmail.com
Адреса: м.Харків, вул. Сумська, 37, к. 30
Гуртки відділу
- Гурток бандури (О.О. Ткач)
- Гурток фортепіано (Л.А. Щебренко)
- Гурток середнього хору «Весняні дзвіночки» (А.В. Ампілогова)
- Гурток сольфеджіо (Л.А. Щебренко)
- Гурток старшого хору «Весняні голоси» (М.П. Погребенко)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Старший хор (О.Д. Фартушка)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Старший хор (С. М. Тарасова)
- Гурток молодшого хору «Краплинки» (С.М. Тарасова)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – старший хор (О.В. Штапура)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» — музична література (А.В. Ампілогова)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (А.О. Ткаченко)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» — фортепіано (А.В. Ампілогова)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (О.В. Халєєва)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (Ю.М. Іванова)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – середній хор (Я.О. Савченко)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» — середній хор (О.В. Бредіхіна)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» — молодший хор (Я.О. Савченко)
- Гурток вокального ансамблю (О.В. Штапура)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток баяна та акордеона (Іларіонов С.В.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів (Іларіонов С.В.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток ударних інструментів (Літвіненко В.С.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток баяна та акордеона (Литвищенко О.В.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток домри та балалайки (Городовенко Т.О.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів (В.М. Городовенко)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів – “Музичний театр” (Літвіненко Г.О.)
- Гурток сольного співу (О.В. Бредіхіна)
- Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» (С.Г. Скрипникова)
- Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» – гурток ударних інструментів (А.І. Скрипников)
- Ансамбль класичної гітари (М.М. Цурін )
- Гурток «Театральна лялька» (О.К. Баженова)
- Гурток театру ляльок «Жили-були» (А.Я.Соломко)
- Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Н.В. Біатова)
- Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Бондаренко К.В.)
- Народний художній колектив цирк «Усмішка» (А.О. Козуб)
- Гурток «Театр музичного світложивопису» (Н.В. Крюковська)
- Гурток “Мистецтво живого слова” (І. В. Лопатіна )
ЗАПИС У ГУРТКИ
🔸 ПРОШУ ЗАРАХУВАТИ МОЮ ДИТИНУ ДО ГУРТКА
🔹 ПРОШУ ЗАРЕЄСТРУВАТИ МОЮ ДИТИНУ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ
Сучасна позашкільна освіта спрямована на гармонійний розвиток, духовне збагачення особистості, формуванню навичок самостійного та критичного мислення, реалізації творчого потенціалу на основі цінностей вітчизняної та світової культури. Зустрічі та концерти творчих колективів проводяться в онлайн- та офлайн-форматі.
Художньо-естетичний відділ поєднує гуртки вокального-хорового, музичного, театрального, циркового профілю.
Вокально-хоровий профіль:
– народний художній колектив хор «Співочі пташки» імені Лідії Шапіро (гуртки молодшого, середнього та старшого хору «Співочі пташки», сольного співу, сольфеджіо і фортепіано);
– народний художній колектив хор «Весняні голоси» (гуртки молодшого хору «Краплинки», середнього хору «Весняні дзвіночки» та старшого хору «Весняні голоси», вокального ансамблю, музичної літератури, сольфеджіо та фортепіано);
– фольклорний гурток.
Музичний профіль:
– народний художній колектив оркестр народних інструментів (гуртки оркестру народних інструментів, початкової музичної підготовки «Музичний театр», домри та балалайки, баяну та акордеону, ударних інструментів);
– естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» (естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки», ударних інструментів);
– ансамбль класичної гітари;
– гурток бандури.
Театральний профіль:
– зразковий художній колектив театр ляльок «Жили-були» (гуртки театру ляльок «Жили-Були», гурток «Театральна лялька»);
– зразковий художній колектив театр музичного світложивопису;
– гурток «Мистецтво живого слова».
Цирковий профіль:
– народний художній колектив цирк «Усмішка».
Розклад гуртків відділу
Назва гуртка | Група | Пн. | Вт. | Ср. | Чт. | Пт. | Сб. | Нд. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Гурток бандури (О.О. Ткач) Керівник: О.О. Ткач Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 19:45 | 13:00 - 17:45 | |||||
Гурток фортепіано (Л.А. Щебренко) Керівник: Л.А. Щебренко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група VII | 13:00 - 15:45 | ||||||
Гурток середнього хору «Весняні дзвіночки» (А.В. Ампілогова) Керівник: А.В. Ампілогова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:30 - 19:15 | 12:00 - 14:45 | |||||
Група II | 16:30 - 19:15 | 16:00 - 18:45 | ||||||
Гурток сольфеджіо (Л.А. Щебренко) Керівник: Л.А. Щебренко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 17:45 | ||||||
Група II | 16:00 - 17:45 | |||||||
Група III | 16:00 - 17:45 | |||||||
Група IV | 15:00 - 16:45 | |||||||
Група V | 17:00 - 18:45 | |||||||
Група VI | 10:00 - 11:45 | |||||||
Група VII | ||||||||
Гурток старшого хору «Весняні голоси» (М.П. Погребенко) Керівник: М.П. Погребенко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 18:45 | ||||||
Група II | 16:00 - 18:45 | 13:00 - 15:45 | ||||||
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Старший хор (О.Д. Фартушка) Керівник: О.Д. Фартушка Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:30 - 19:15 | 13:00 - 15:45 | |||||
Група II | 10:00 - 12:45 | |||||||
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Старший хор (С. М. Тарасова) Керівник: С. М. Тарасова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:30 - 19:15 | 13:00 - 15:45 | |||||
Група II | 16:30 - 18:15 | 16:30 - 18:15 | ||||||
Гурток молодшого хору «Краплинки» (С.М. Тарасова) Керівник: С. М. Тарасова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:30 - 16:15 | 14:30 - 16:15 | |||||
Група II | 14:30 - 16:15 | 11:00 - 12:45 | ||||||
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – старший хор (О.В. Штапура) Керівник: О.В. Штапура Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | ||||
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» — музична література (А.В. Ампілогова) Керівник: А.В. Ампілогова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:30 - 15:15 | ||||||
Група II | 14:30 - 15:15 | |||||||
Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (А.О. Ткаченко) Керівник: А.О. Ткаченко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 16:00 - 18:45 | 13:00 - 15:45 | ||||
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» — фортепіано (А.В. Ампілогова) Керівник: А.В. Ампілогова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 15:30 - 16:15 | 15:30 - 16:15 | 11:00 - 12:45 | ||||
Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (О.В. Халєєва) Керівник: О.В. Халєєва Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | 11:00 - 13:45 | ||||
Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (Ю.М. Іванова) Керівник: Ю.М. Іванова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | 11:00 - 13:45 | ||||
Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – середній хор (Я.О. Савченко) Керівник: Я.О. Савченко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 18:00 - 19:45 | 18:00 - 19:45 | 12:00 - 13:45 | ||||
Група II | 16:00 - 18:45 | 09:00 - 11:45 | ||||||
Народний художній колектив хор «Співочі пташки» — середній хор (О.В. Бредіхіна) Керівник: О.В. Бредіхіна Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 18:00 - 19:45 | 16:00 - 18:45 | ||||
Народний художній колектив хор «Співочі пташки» — молодший хор (Я.О. Савченко) Керівник: Я.О. Савченко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 16:45 | 16:00 - 16:45 | 15:00 - 15:45 | ||||
Група II | 17:00 - 17:45 | 17:00 - 17:45 | 16:00 - 16:45 | |||||
Гурток вокального ансамблю (О.В. Штапура) Керівник: О.В. Штапура Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:00 - 16:45 | 17:00 - 19:45 | 14:00 - 16:45 | ||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток баяна та акордеона (Іларіонов С.В.) Керівник: С.В. Іларіонов Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:00 - 19:45 | 12:30 - 15:15 | |||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів (Іларіонов С.В.) Керівник: Іларіонов С.В. Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 12:00 - 14:45 | 13:30 - 16:15 | 09:00 - 11:45 | ||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток ударних інструментів (Літвіненко В.С.) Керівник: В.С. Літвіненко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:00 - 16:45 | 14:00 - 16:45 | 14:00 - 16:45 | ||||
Група II | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | |||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток баяна та акордеона (Литвищенко О.В.) Керівник: О.В. Литвищенко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 19:45 | 15:30 - 20:15 | |||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток домри та балалайки (Городовенко Т.О.) Керівник: Т.О. Городовенко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 18:45 | 18:00 - 19:45 | 09:00 - 10:45 | ||||
Група II | 15:00 - 16:45 | 11:00 - 16:45 | 11:00 - 14:45 | |||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів (В.М. Городовенко) Керівник: В.М. Городовенко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 17:30 - 20:15 | 12:30 - 15:15 | ||||
Народний художній колектив оркестр народних інструментів – “Музичний театр” (Літвіненко Г.О.) Керівник: Г.О. Літвіненко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 11:00 - 11:45 | ||||||
Група II | 18:00 - 19:45 | 12:00 - 13:45 | ||||||
Група III | 16:00 - 17:45 | 09:00 - 10:45 | ||||||
Гурток сольного співу (О.В. Бредіхіна) Керівник: О.В. Бредіхіна Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 09:00 - 17:45 | 15:00 - 15:45 | |||||
Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» (С.Г. Скрипникова) Керівник: С.Г. Скрипникова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:00 - 16:45 | 14:00 - 16:45 | |||||
Група II | 17:00 - 19:45 | 09:00 - 11:45 | ||||||
Група III | 17:00 - 19:45 | 13:00 - 15:45 | ||||||
Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» – гурток ударних інструментів (А.І. Скрипников) Керівник: А.І. Скрипников Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 15:00 - 16:45 | 13:00 - 15:45 | |||||
Група II | 17:00 - 18:45 | 16:00 - 17:45 | ||||||
Ансамбль класичної гітари (М.М. Цурін ) Керівник: М.М. Цурін Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 17:45 | 16:00 - 17:45 | 16:00 - 17:45 | ||||
Група II | 18:00 - 19:45 | 18:00 - 19:45 | 18:00 - 19:45 | 18:00 - 19:45 | ||||
Гурток «Театральна лялька» (О.К. Баженова) Керівник: О.К. Баженова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:00 - 16:45 | 14:00 - 16:45 | |||||
Група II | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | ||||||
Група III | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | ||||||
Гурток театру ляльок «Жили-були» (А.Я.Соломко) Керівник: Анастасія Янівна Соломко Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 14:00 - 16:45 | 14:00 - 16:45 | |||||
Група II | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | ||||||
Група III | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | ||||||
Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Н.В. Біатова) Керівник: Н.В. Біатова Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 15:00 - 16:45 | 15:00 - 16:45 | 15:00 - 16:45 | 13:00 - 15:45 | |||
Група II | 17:00 - 18:45 | 17:00 - 18:45 | 17:00 - 18:45 | 16:00 - 18:45 | ||||
Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Бондаренко К.В.) Керівник: Бондаренко К.В. Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 18:45 | 16:00 - 18:45 | 11:00 - 13:45 | ||||
Народний художній колектив цирк «Усмішка» (А.О. Козуб) Керівник: А.О. Козуб Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 16:45 | 16:00 - 16:45 | |||||
Група II | 17:00 - 18:45 | 17:00 - 18:45 | 17:00 - 18:45 | |||||
Група III | 15:00 - 17:45 | 15:00 - 17:45 | 13:00 - 15:45 | |||||
Гурток «Театр музичного світложивопису» (Н.В. Крюковська) Керівник: Н.В. Крюковська Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 16:00 - 17:45 | 16:00 - 17:45 | 15:00 - 16:45 | ||||
Група II | 18:00 - 19:45 | 18:00 - 19:45 | 16:00 - 17:45 | |||||
Група III | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | |||||
Гурток “Мистецтво живого слова” (І. В. Лопатіна ) Керівник: І. В. Лопатіна Тел.: +38 (067) 423 5347 | Група I | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 | 17:00 - 19:45 |