Художньо-естетичний відділ

Ірина Вуколівна Лопатіна

Завідувач відділу

Телефон: (057)700-38-39

Email: lifest30@gmail.com

Адреса: м.Харків, вул. Сумська, 37, к. 30

Facebook

Гуртки відділу

Історія творчих колективів художньо-естетичного виховання тісно пов’язана з історією Палацу. З перших днів існування по теперішній час продовжують радувати своїм мистецтвом провідні колективи ˗ ровесники обласного Палацу: народний художній колектив хор «Весняні голоси» та народний художній колектив оркестр народних інструментів.

В далекі 60-ті роки почали свою творчу біографію славнозвісні колективи: народний художній колектив хор «Скворушка», народний художній колектив цирк «Усмішка», зразковий художній колектив театр ляльок «Жили-були», зразковий художній колектив театр музичного світложивопису. Двадцятип’ятирічний творчий ювілей відзначив відомий колектив естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки». Професійний рівень виконавської майстерності, цікавий і різноманітний репертуар, активна участь і високий результат у всеукраїнських та міжнародних заходах дозволяє цим колективам бути гордістю не тільки Палацу, а й Харківщини.

Не менш популярні молоді творчі колективи відділу, що зарекомендували себе у мистецькому середовищі та мають великий попит у юних харків’ян: зразковий художній колектив театр танцю «Астер», фольклорний гурт «Щебетушки», ансамбль бандуристів, гурток класичної гітари, гурток саксафону, літературно-драматичний гурток «Експромт», театральний гурток, колектив бального танцю «Алекс», колектив бального танцю «Аурум», колектив східного танцю «Яджешварі».

ЗАПИС У ГУРТКИ👉Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeg9E9u_puGq8ziswn8jKTt0uKMJSjYgV0PlMDuNGB7BHPVBQ/viewform

Розклад гуртків відділу

Назва гурткаГрупаПн.Вт.Вр.Чт.Пт.Сб.Нд.
Гурток бандури ( Г.А. Коновал)

Керівник: Г.А. Коновал

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 20:4518:00 - 19:45
Група II20:00 - 20:45
Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» (С.Г. Скрипникова)

Керівник: С.Г. Скрипникова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I14:45 - 17:3014:15 - 17:0009:15 - 12:00
Група II18:00 - 20:4517:30 - 20:1513:00 - 15:45
Фольклорний гурт «Щебетушки» (К.М. Цуріна )

Керівник: К.М. Цуріна

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:15 - 17:3015:15 - 16:3010:00 - 11:45
Група II18:00 - 19:4517:00 - 19:4512:15 - 15:00
Гурток класичної гітари (М.М. Цурін )

Керівник: М.М. Цурін

Тел.: (057) 700-38-39

Група I17:00 - 17:4515:00 - 17:45
Група II18:15 - 19:0018:15 - 19:00
Група III19:15 - 20:0019:00 - 20:45
Гурток саксафону (С.В. Ленівенко)

Керівник: С.В. Ленівенко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I09:00 - 13:45
Група II15:00 - 17:45
Літературно-драматичний гурток (І. В. Лопатіна )

Керівник: І. В. Лопатіна

Тел.: (057) 700-38-39

Група I17:00 - 19:4517:00 - 19:4517:00 - 19:45
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (К.В. Бабкина)

Керівник: К.В. Бабкина

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I16:30 - 19:1517:00 - 19:0014:00 - 16:45
Група II17:15 - 18:00
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (А.В.Грибінюк)

Керівник: А.В.Грибінюк

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I15:00 - 15:4516:00 - 16:4512:00 - 12:45
Група II16:00 - 16:4517:00 - 17:4513:00 - 13:45
Група III17:00 - 17:4518:00 - 18:4514:00 - 14:45
Група IV18:00 - 18:4515:00 - 15:45
Група V16:00 - 16:45
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (К.Г. Роденко)

Керівник: К.Г. Роденко

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I15:30 - 16:1510:00 - 10:45
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (Ю.А. Балабанова)

Керівник: Ю.А. Балабанова

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I13:30 - 15:1515:00 - 16:45
Група II16:00 - 20:45
Народний художній колектив цирк «Усмішка» (А.О. Козуб)

Керівник: А.О. Козуб 

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 16:0017:00 - 18:4516:00 - 16:4517:00 - 18:4516:00 - 16:4516:00 - 16:45
Група II17:15 - 19:0019:15 - 21:0017:15 - 19:0019:00 - 20:4517:15 - 19:00
Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Н.В. Біатова)

Керівник: Н.В. Біатова 

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 16:4515:00 - 16:4516:00 - 17:4511:00 - 11:45
Група II17:00 - 18:4517:00 - 18:4518:00 - 19:4512:00 - 13:45
Група III19:15 - 21:0019:15 - 21:0020:00 - 20:4514:15 - 16:00
Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Ю.В. Твердохліб)

Керівник: Ю.В. Твердохліб

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 16:4515:00 - 16:4511:00 - 13:45
Група II17:15 - 20:0017:15 - 20:0014:15 - 17:00
Група III17:15 - 19:00
Народний художній колектив хор «Скворушка» (А.О. Ткаченко)

Керівник: А.О. Ткаченко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I18:30 - 20:1516:00 - 17:4518:30 - 20:1514:00 - 15:45
Група II18:00 - 19:4516:00 - 17:45
Народний художній колектив хор «Скворушка» (Л.А. Щебренко)

Керівник: Л.А. Щебренко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 16:4511:15 - 11:4515:00 - 16:4511:15 - 11:4510:00 - 11:45
Група II17:00 - 17:4512:15 - 12:4517:00 - 18:4512:15 - 12:4513:00 - 14:45
Група III18:00 - 19:4515:00 - 16:4515:00 - 16:4515:00 - 16:45
Група IV17:15 - 17:45
Група V18:00 - 19:45
Народний художній колектив хор «Скворушка» (О.В. Халєєва)

Керівник: О.В. Халєєва

Тел.: (057) 700-38-39

Група I17:00 - 19:4511:00 - 13:45
Група II20:00 - 20:4514:00 - 15:45
Народний художній колектив хор «Скворушка» (О.С.Майська)

Керівник: О.С.Майська

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 18:4517:00 - 18:4512:00 - 13:45
Група II19:00 - 20:4514:00 - 16:45
Народний художній колектив хор «Скворушка» (О. А. Корень)

Керівник: О. А. Корень

Тел.: (057) 700-38-39

Група I14:00 - 15:4516:00 - 17:4509:00 - 10:45
Група II16:00 - 17:4511:15 - 13:00
Група III19:00 - 20:45
Народний художній колектив хор «Скворушка» (Ю.М. Іванова)

Керівник: Ю.М. Іванова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 18:4511:00 - 13:45
Група II19:00 - 19:4514:00 - 15:45
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (Д.В. Запорожан)

Керівник: Д.В. Запорожан 

Тел.: (057) 700-38-39

Група I19:00 - 20:4512:00 - 18:45
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (К.В. Русанова)

Керівник: К.В. Русанова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:30 - 16:1515:30 - 16:1512:00 - 14:4511:00 - 14:45
Група II16:30 - 19:3016:45 - 19:3016:00 - 18:45
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (О.Д. Фартушка)

Керівник: О.Д. Фартушка

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:30 - 19:1510:00 - 12:45
Група II13:15 - 16:00
Народний художній колектив хор «Весняні голоси» (С. М. Тарасова)

Керівник: С. М. Тарасова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I13:30 - 14:0013:30 - 14:0013:30 - 14:0010:00 - 10:30
Група II14:30 - 16:1514:30 - 16:1514:30 - 16:1511:00 - 12:45
Група III16:45 - 19:3016:45 - 17:3016:45 - 19:3013:15 - 16:00
Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки». Ксилофон, ударна установка та інші ударні інструменти (А.І. Скрипников)

Керівник: А.І. Скрипников

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 18:4513:00 - 17:45
Народний художній колектив оркестр народних інструментів (В.М. Городовенко)

Керівник: В.М. Городовенко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I17:00 - 19:4517:30 - 20:1512:30 - 15:15
Народний художній колектив оркестр народних інструментів «Музичний театр» (Літвіненко Г.О.)

Керівник: Г.О. Літвіненко 

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 17:4509:00 - 10:45
Група II18:15 - 20:0011:00 - 11:45
Група III12:15 - 14:00
Народний художній колектив оркестр народних інструментів,гурток баяну та акордеону (Литвищенко О.В.)

Керівник: О.В. Литвищенко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 19:4516:00 - 20:45
Народний художній колектив оркестр народних інструментів (Іларіонов С.В.)

Керівник: С.В. Іларіонов

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 20:4512:30 - 15:1513:30 - 16:1509:15 - 12:00
Група II12:30 - 15:15
Народний художній колектив оркестр народних інструментів (Городовенко Т.О.)

Керівник: Т.О. Городовенко 

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 16:4511:15 - 17:0009:00 - 10:45
Група II17:00 - 18:4518:00 - 19:4511:15 - 15:00
Народний художній колектив оркестр народних інструментів (Літвіненко В.С.)

Керівник: В.С. Літвіненко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I15:00 - 20:4515:00 - 20:4515:00 - 20:45
Гурток «Театральний»(Я.О. Ксенженко )

Керівник: Я.О. Ксенженко

Тел.: (057) 700-38-39

Група I17:00 - 18:4510:00 - 11:45
Група II19:00 - 20:4512:00 - 13:45
Зразковий художній колектив театр ляльок «Жили-були» (В.В.Ченцова)

Керівник: В.В.Ченцова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I14:00 - 16:4515:15 - 17:3014:00 - 16:4515:15 - 17:30
Група II17:15 - 20:0017:15 - 20:00
Зразковий художній колектив театр ляльок «Жили-були» (О.К. Баженова)

Керівник: О.К. Баженова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I14:00 - 16:4515:15 - 17:3014:00 - 16:4515:15 - 17:30
Група II17:15 - 20:0017:15 - 20:00
Зразковий художній колектив театр музичного світложивопису (Н.В. Крюковська)

Керівник: Н.В. Крюковська

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 18:4517:00 - 19:4516:00 - 18:4514:15 - 17:0011:00 - 13:45
Група II19:15 - 20:0019:15 - 20:0014:15 - 17:00
Зразковий художній колектив театр музичного світложивопису (О.Б. Гук)

Керівник: О.Б. Гук

Тел.: (057) 700-38-39

Група I18:00 - 20:4517:30 - 20:1517:00 - 19:45
Зразковий художній колектив театр музичного світложивопису (О.В. Овчиннік)

Керівник: О.В. Овчиннік

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:15 - 19:0011:00 - 13:45