Організаційно-масовий відділ

Організаційно-масовий відділ Палацу працює з жовтня 2012 року. Головною метою роботи відділу є організація і проведення масових заходів та свят для вихованців закладів освіти обласного підпорядкування, вихованців Палацу,  дітей  та  для учнівської молоді Харківщини:

  • новорічні та різдвяні свята для учнів загальноосвітніх закладів і закладів позашкільної освіти області, у тому числі для вихованців закладів освіти обласного підпорядкування дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, талановитих, обдарованих дітей;
  • обласне свято-фестиваль «Щедрий вечір»;
  • навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області;
  • міжнародний конкурс-фестиваль «Kharkiv International Song Forum»;
  • обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року»;
  • обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»;
  • розважальні програми до свят «Миколин день»;
  • день захисту дітей;
  • форум патріотичних сил, присвячений Дню Збройних сил України;
  • тематичні заходи до дня української писемності та мови « Мова – єдність держави»;
  • тематичні заходи до дня Соборності України;
  • розважально-тематична програма до Міжнародного дню театру;
  • дні відкритих дверей та посвячення у гуртківці  Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та  юнацької творчості».
  • Тематичні заходи до Дня Конституції України.
  •   У відділі працюють творчі колективи:
    • Зразковий художній колектив Вокальна студія «ОКей» — переможці та лауреати всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.
      Керівники: Ганна Полежаєва , Ян Костирко — Заслужений артист України,  фіналіст теле-проектів «Народна зірка» і «Голос Країни».
    • вокальна студія «Music Centr Kh». Керівник: Дарія Телитченко — учасник вокального шоу «Х-Фактор7», чверть фіналіст 9-го сезону телешоу «Голос країни», член асоціації «Спілка вокалістів України».

    Театральні гуртки:

    • Народний художній колектив дитячий театр «Сорванцы».
      Керівник – Олена Вартанян.
    • Зразковий художній колектив «Театр-студія «АЗарт».
      Керівники: — Альбіна Богун, Катерина Вацек, Володимир Частніков, Максим Якименко, Лариса Пшенична.
    • На базі відділу працює  Харківська обласна рада старшокласників до складу якої входять лідери учнівського самоврядування — представники всіх районів Харківської області.

    ЗАПИС У ГУРТКИ👉Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxHx-K0_WLKcZu85TUOWieik9_xEYBBfcoU6kl14yt6__VPQ/viewform

Розклад гуртків відділу

Назва гурткаГрупаПн.Вт.Вр.Чт.Пт.Сб.Нд.
Гурток «Журналістика» (В.Л. Лукашова)

Керівник: В.Л. Лукашова

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I17:00 - 19:4517:00 - 19:4517:00 - 19:45
Гурток естрадного мистецтва вокальна студія «Оk» (Г.Б. Полежаєва)

Керівник: Г. Б. Полежаєва

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 16:4516:00 - 17:4516:00 - 17:4515:00 - 16:4511:00 - 12:45
Група II17:00 - 17:4518:00 - 18:4518:00 - 18:4517:00 - 18:3513:00 - 13:45
Група III18:00 - 19:35
Гурток естрадного мистецтва вокальна студія «Оk» (Я.В. Костирко)

Керівник: Я.В. Костирко

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I19:00 - 20:3519:00 - 20:3514:00 - 14:35
Гурток хореографічного мистецтва (М.О. Якименко)

Керівник: М.О. Якименко

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I17:00 - 18:3517:00 - 18:4517:00 - 18:3517:00 - 18:4516:00 - 17:4511:00 - 12:45
Група II19:00 - 19:4519:00 - 19:4513:00 - 16:45
Гурток «Основи учнівського самоврядування» (Т. Є. Підберезкіна)

Керівник: Т. Є. Підберезкіна

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:00 - 17:4510:00 - 11:45
Група II18:00 - 19:4512:00 - 14:45
Гурток театрального мистецтва ( К. О. Вацек)

Керівник: К. О. Вацек

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:00 - 16:4515:00 - 16:4516:00 - 16:4515:00 - 16:4516:00 - 16:4515:00 - 16:45
Гурток театрального мистецтва ( В.В. Частніков)

Керівник: В.В. Частніков

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I17:00 - 19:4515:00 - 16:4515:00 - 16:4515:00 - 16:45
Народний художній колектив дитячий театр «Сорванцы» (О. П. Вартанян)

Керівник: О. П. Вартанян

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 16:3515:00 - 17:4515:00 - 16:3515:00 - 17:4512:00 - 13:45
Група II17:00 - 19:4518:00 - 19:4517:00 - 19:4518:00 - 19:4515:00 - 15:45
Група III18:00 - 19:45
Гурток вокального мистецтва (Д.А. Телитченко)

Керівник: Д. А. Телитченко

Тел.: 057-700-38-44

Група I17:00 - 19:4518:00 - 19:3519:00 - 20:3517:00 - 19:4518:00 - 19:3509:00 - 09:35
Група II10:00 - 11:35
Група III12:00 - 14:45
Гурток вокального мистецтва (Л. В. Пшенична)

Керівник: Л. В. Пшенична

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:30 - 18:0016:30 - 18:00
Група II18:30 - 19:0018:30 - 19:00