Організаційно-масовий відділ

Організаційно-масовий відділ Палацу працює з жовтня 2012 року. Головною метою роботи відділу є організація і проведення масових заходів з дітьми та учнівською молоддю Харківщини:

  • новорічні та різдвяні свята для учнів загальноосвітніх закладів і закладів позашкільної освіти області, у тому числі для вихованців навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування, дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, талановитих, обдарованих дітей;
  • обласне свято-фестиваль «Щедрий вечір», навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області;
  • міжнародний конкурс-фестиваль «Kharkiv International Song Forum»;
  • обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування «Лідер року»;
  • обласне свято патріотичної пісні «Молодь України»;
  • обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»;
  • розважальні програми до свят «Миколин день», День захисту дітей.
  • дні відкритих дверей та посвячення у гуртківці  Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та  юнацької творчості».

  У відділі працюють творчі колективи:

  • Вокальна студія «ОК» — переможці та лауреати всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.
    Керівники: Ганна Полежаєва — лауреат Міжнародних конкурсів, багаторазовий переможець  Всеукраїнських  фестивалів, Ян Костирко — Заслужений артист України, лауреат Міжнародних конкурсів, фіналіст теле-проектів «Народна зірка» і «Голос Країни».
  • Вокальна студія «TriOli» — переможці і лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
    Керівник — Ольга Філоненко.
  • Спортивно-танцювальний клуб «Rapid». Серед вихованців колективу чемпіони України, Європи та Світу з сучасного танцювального спорту та акробатичного рок-н-ролу, неодноразові учасники телевізійних талант-шоу, таких як: «Україна має талант», «Маленькі гіганти», «Танцюють всі».
    Керівник — Олена Авраменко.
  • Колектив спортивного танцю «Акцент».
    Керівник — майстер спорту з художньої гімнастики, суддя Вищої категорії АСЕТУ, провідний тренер танцювального сучасного спорту — Ірина Подмарьова.
  • Тацювальна школа «Litvinova Dance studio» переможці і лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Керівник — багаторазова чемпіонка України, Європи, чемпіонка Світу по бальним танцям —  Марія Літвінова.
  • Хореографічний колектив «Студія Ірини Сурнєвої» переможці і лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Керівник —  Ірина Сурнєва.

Театральні гуртки:

  • Народний художній колектив дитячого театру «Сорванцы».
    Керівник – Олена Вартанян.
  • Театр-студія«АЗарт».
    Керівник — Альбіна Богун.
  • Театр костюму та вуличної анімації «Авеню».
    Керівник — Вікторія Шихайло.
  • Театр пантоміми «Контур»
    Керівник — Счастлива В.А.

На базі відділу працює гурток раннього розвитку дитини «Непоседы», а також Харківська обласна рада старшокласників до складу якої входять лідери учнівського самоврядування — представники всіх районів Харківської області.

ЗАПИС У ГУРТКИ👉Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxHx-K0_WLKcZu85TUOWieik9_xEYBBfcoU6kl14yt6__VPQ/viewform

Розклад гуртків відділу

Назва гурткаГрупаПн.Вт.Вр.Чт.Пт.Сб.Нд.
Гурток естрадного мистецтва (В.В.Цисарчук)

Керівник: В.В.Цисарчук

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I17:00 - 19:3517:00 - 19:35
Група II20:00 - 20:3514:00 - 15:35
Гурток естрадного мистецтва вокальна студія «Оk» (Г.Б. Полежаєва)

Керівник: Г. Б. Полежаєва

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 17:4516:00 - 18:4516:00 - 18:4515:00 - 16:3511:00 - 13:45
Група III18:00 - 19:4517:00 - 18:35
Група II
Гурток естрадного мистецтва вокальна студія «Оk» (Я.В. Костирко)

Керівник: Я.В. Костирко

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I19:00 - 20:3519:00 - 20:3514:00 - 14:35
Гурток естрадного мистецтва вокальна студія «Trioli» (О. С. Філоненко)

Керівник: О. С. Філоненко

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 17:4515:00 - 17:4515:00 - 17:4515:00 - 17:4515:00 - 17:4515:00 - 16:45
Група II17:00 - 18:45
Гурток хореографічного мистецтва (М.О. Якименко)

Керівник: М.О. Якименко

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група II17:00 - 18:4517:00 - 18:3517:00 - 18:4517:00 - 18:3516:00 - 17:4511:00 - 12:35
Група I19:00 - 19:4519:00 - 19:4513:00 - 16:45
Група III
Група IV
Гурток «Основи учнівського самоврядування»

Керівник: Т. Є. Підберезкіна

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:00 - 20:0010:00 - 15:00
Гурток театрального мистецтва ( К. О. Вацек)

Керівник: К. О. Вацек

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:00 - 16:4515:00 - 16:4516:00 - 16:4515:00 - 16:4516:00 - 16:4515:00 - 16:45
Гурток театрального мистецтва ( В. М. Розін)

Керівник: В. М. Розін

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I10:00 - 10:4510:00 - 12:45
Група III14:00 - 14:4513:00 - 13:45
Група II
Гурток театрального мистецтва народний дитячий театр «Сорванцы» (О. П. Вартанян)

Керівник: О. П. Вартанян

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 16:3515:00 - 18:4515:00 - 16:4515:00 - 17:4512:00 - 13:45
Група IV17:00 - 19:4518:00 - 19:4517:00 - 19:4518:00 - 19:4515:00 - 15:45
Група II18:00 - 19:45
Група III
Група V
Гурток вокального мистецтва (Л. В. Пшенична)

Керівник: Л. В. Пшенична

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:30 - 18:1516:30 - 18:15
Група II18:30 - 19:1518:30 - 19:15
Гурток вокального мистецтва ( Л. В. Беземчук)

Керівник: Л. В. Беземчук

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I16:30 - 18:3016:30 - 18:30
Театральний гурток дитячий театр «АЗарт» (Богун А.Ю.)

Керівник: Богун А.Ю.

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I18:00 - 19:4518:00 - 19:4518:00 - 19:4518:00 - 19:4509:00 - 09:45