Відділ народної хореографії

Галенко Раїса Олександрівна

Завідувач відділу

Телефон: +38 (050) 302-18-56

Email: raisaaleksgalenko@gmail.com

Адреса: м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. 57, 57-А, 58, 58-А, 17.

Facebook

ЗАПИС У ГУРТКИ👉Реєстрація: http://firstpalacereg.tilda.ws/shchaslyvedytynstvo  

YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCYKvfaGjEAFyxR5y6mDretg/

Народний художній колектив ансамбль танцю «Щасливе дитинство» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» є одним із найвідоміших дитячих колективів України та за її межами.
Ансамбль створено у 1962 році заслуженими артистами України Ніною Миколаївною Васильєвою та Віктором Васильовичем Гудименко.

З 1987 року художнім керівником ансамблю танцю є Галенко Раїса Олексадрівна – відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України. За ці роки вона відмічена почесними грамотами Міністерства освіти України, почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації харківської обласної ради, грамотами Харківського міського голови, грамотами національної хореографічної спілки України Харківського обласного осередку НХСУ, подяками Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України; нагороджена відзнакою міського голови «За старанність», почесними знаками «Софія Русова», «Василь Сухомлинський».

Читати далі

Розклад гуртків відділу

Назва гурткаГрупаПн.Вт.Вр.Чт.Пт.Сб.Нд.
Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.Г. Цомая)

Керівник: О.Г. Цомая

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:00 - 17:3017:00 - 18:3017:00 - 18:30
Група II18:45 - 21:00
Класичний танець, хореографічний ансамбль (Л.М. Філь)

Керівник: Л.М. Філь

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I15:00 - 16:3018:30 - 20:4516:30 - 18:0013:00 - 14:3010:00 - 12:15
Група II18:30 - 20:4513:00 - 15:15
Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.О. Гриненко)

Керівник: Т.О. Гриненко

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I18:30 - 20:4516:15 - 18:3018:45 - 21:0010:00 - 12:15
Група II18:45 - 21:0013:00 - 15:15
Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.В. Перепелиця)

Керівник: Т.В. Перепелиця

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:00 - 18:1516:00 - 18:15
Класичний танець, хореографічний ансамбль (В.Р. Слєпцова)

Керівник: В.Р. Слєпцова

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I18:45 - 20:1516:15 - 18:3010:00 - 12:15
Група II12:30 - 14:45
Народно-сценічний танець ( Р.О Галенко)

Керівник: Р.О Галенко

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:15 - 18:30
Група II18:45 - 21:00
Класичний танець, хореографічний ансамбль (В.І. Кальна)

Керівник: В.І. Кальна

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:30 - 18:0015:15 - 16:4518:15 - 19:45
Народно-сценічний танець (Л.А. Філь)

Керівник: Л.А. Філь

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I18:30 - 20:45
Народно-сценічний танець, основи хореографії, хореографічний ансамбль (О.О. Цомая)

Керівник: О.О. Цомая

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:30 - 18:0018:30 - 20:4515:00 - 16:3015:00 - 16:3010:00 - 12:15
Група II18:30 - 20:4511:00 - 13:15
Група III13:30 - 15:45
Народно-сценічний танець (Т.О. Гриненко)

Керівник: Т.О. Гриненко

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:15 - 18:30
Народно-сценічний танець (Т.В. Перепелиця)

Керівник: Т.В. Перепелиця

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I13:00 - 15:15
Основи хореографії (Л.М. Філь)

Керівник: Л.М. Філь

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I17:00 - 18:0017:00 - 18:0010:00 - 11:10
Група II11:30 - 12:40
Основи хореографії, хореографічний ансамбль (Т.В. Перепелиця)

Керівник: Т.В. Перепелиця

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I14:30 - 15:4014:30 - 15:4010:00 - 11:10
Група II18:30 - 19:4011:30 - 12:40
Основи хореографії (В.І. Кальна)

Керівник: В. І. Кальна

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I15:00 - 16:1017:15 - 18:25
Сучасний танець (В.Р. Слєпцова)

Керівник: В.Р. Слєпцова

Тел.: +38 (050) 302-18-56

Група I16:15 - 18:3016:15 - 18:3018:45 - 21:0016:15 - 18:30
Група II18:45 - 21:00