Відділ народної хореографії
Галенко Раїса Олександрівна
Завідувач відділуТелефон: +38 (050) 302-18-56
Email: detstvo.kh62@gmail.com
Адреса: м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. 57, 57-А, 58, 58-А, 17.
Гуртки відділу
- Історія українського танцю та костюмів ( Р.О. Галенко)
- Народно-сценічний танець (О.Г. Цомая)
- Народно-сценічний танець (О.О. Цомая)
- Основи хореографії (О.О. Цомая)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.О. Цомая)
- Основи хореографії, хореографічний ансамбль (Л.А. Філь)
- Сучасний танець (В.Р. Слєпцова)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.В. Перепелиця)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.О. Гриненко)
- Народно-сценічний танець (Т.О. Гриненко)
- Основи хореографії (Л.А. Філь)
- Народно-сценічний танець (Л.А. Філь)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (Л.А. Філь)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.Г. Цомая)
ЗАПИС У ГУРТКИ
🔸 ПРОШУ ЗАРАХУВАТИ МОЮ ДИТИНУ ДО ГУРТКА
🔹 ПРОШУ ЗАРЕЄСТРУВАТИ МОЮ ДИТИНУ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ
Стрінки колективу:
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCYKvfaGjEAFyxR5y6mDretg/
https://www.facebook.com/schastlivoedetstvokh
Народний художній колектив ансамбль танцю «Щасливе дитинство» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» є одним із найвідоміших дитячих колективів України та за її межами.
Ансамбль створено у 1962 році заслуженими артистами України Ніною Миколаївною Васильєвою та Віктором Васильовичем Гудименко.
З 1987 року художнім керівником ансамблю танцю є Галенко Раїса Олексадрівна – відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України. За ці роки вона відмічена почесними грамотами Міністерства освіти України, почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації харківської обласної ради, грамотами Харківського міського голови, грамотами національної хореографічної спілки України Харківського обласного осередку НХСУ, подяками Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України; нагороджена відзнакою міського голови «За старанність», почесними знаками «Софія Русова», «Василь Сухомлинський».
Читати даліРозклад гуртків відділу
Назва гуртка | Група | Пн. | Вт. | Ср. | Чт. | Пт. | Сб. | Нд. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Історія українського танцю та костюмів ( Р.О. Галенко) Керівник: Р.О. Галенко Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 10:15 - 12:15 | ||||||
Група II | 12:30 - 14:45 | |||||||
Народно-сценічний танець (О.Г. Цомая) Керівник: О.Г. Цомая Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 12:30 - 14:50 | ||||||
Група II | 18:00 - 20:20 | |||||||
Група III | 16:00 - 17:35 | |||||||
Народно-сценічний танець (О.О. Цомая) Керівник: О.О. Цомая Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 10:00 - 12:25 | ||||||
Група II | 12:30 - 14:50 | |||||||
Основи хореографії (О.О. Цомая) Керівник: О.О. Цомая Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 15:30 - 16:55 | 15:30 - 16:55 | |||||
Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.О. Цомая) Керівник: О.О. Цомая Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 17:00 - 19:25 | 17:00 - 19:25 | |||||
Група II | 17:10 - 19:35 | 17:10 - 19:35 | ||||||
Група III | 15:30 - 17:05 | 15:30 - 17:05 | ||||||
Основи хореографії, хореографічний ансамбль (Л.А. Філь) Керівник: Л.А. Філь Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 15:00 - 16:10 | 17:45 - 19:00 | 10:00 - 11:15 | ||||
Сучасний танець (В.Р. Слєпцова) Керівник: В.Р. Слєпцова Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 18:15 - 20:45 | ||||||
Група II | 15:40 - 18:05 | |||||||
Група III | 12:00 - 14:30 | |||||||
Група IV | 09:20 - 11:50 | |||||||
Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.В. Перепелиця) Керівник: Т.В. Перепелиця Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 18:15 - 19:45 | 18:15 - 19:50 | 10:00 - 11:40 | ||||
Група II | 16:30 - 18:00 | 16:30 - 18:05 | 12:00 - 13:35 | |||||
Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.О. Гриненко) Керівник: Т.О. Гриненко Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 18:30 - 20:50 | 10:00 - 12:15 | |||||
Група II | 18:00 - 20:20 | 12:30 - 14:45 | ||||||
Група III | 16:20 - 17:40 | 16:20 - 18:25 | 16:20 - 18:25 | |||||
Народно-сценічний танець (Т.О. Гриненко) Керівник: Т.О. Гриненко Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 18:30 - 20:50 | ||||||
Група II | 18:00 - 20:20 | |||||||
Основи хореографії (Л.А. Філь) Керівник: Л.А. Філь Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 16:30 - 17:40 | 11:30 - 12:40 | |||||
Народно-сценічний танець (Л.А. Філь) Керівник: Л.А. Філь Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 13:00 - 15:20 | ||||||
Група II | 15:00 - 17:10 | |||||||
Класичний танець, хореографічний ансамбль (Л.А. Філь) Керівник: Л.А. Філь Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 17:15 - 19:35 | 17:15 - 19:35 | |||||
Група II | 15:00 - 16:30 | 15:30 - 17:05 | ||||||
Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.Г. Цомая) Керівник: О.Г. Цомая Тел.: +38 (050) 302-18-56 | Група I | 17:40 - 20:00 | 17:40 - 20:00 | |||||
Група II | 18:00 - 20:20 | 10:00 - 12:15 | ||||||
Група III | 15:15 - 17:35 | 15:30 - 17:45 |