Відділ сучасної хореографії

Олена Валеріївна Авраменко

Завідувач відділу

Телефон: (097) 915 56 56

Адреса: 61022, м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. 9

Facebook

Гуртки відділу

Розклад гуртків відділу

Назва гурткаГрупаПн.Вт.Вр.Чт.Пт.Сб.Нд.
Гурток хореографічного мистецтва ( О. П. Ковальчук)

Керівник: О. П. Ковальчук

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I18:00 - 19:4518:00 - 19:4518:00 - 19:45
Гурток хореографічного мистецтва студія класичного балету «S_dance kids» (Н.С. Шинкаренко)

Керівник: Н. С. Шинкаренко

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 16:4515:00 - 16:4510:00 - 12:45
Група II17:00 - 18:4517:00 - 18:4513:00 - 15:45
Гурток хореографічного мистецтва студія класичного балету «S_dance kids» (І.А. Сурнєва)

Керівник: І. А. Сурнєва

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I08:30 - 09:0508:30 - 09:0508:30 - 09:0508:30 - 09:05
Гурток східного танцю «Яджешварі» (А.А. Селістрельник)

Керівник: А. А. Селістрельник

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 17:4516:00 - 17:3516:00 - 17:35
Група III18:00 - 19:4518:00 - 19:4518:00 - 19:45
Група II
Гурток спортивного бального танцю «Столиця» (К.І. Шкурєєв)

Керівник: К.І. Шкурєєв

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I18:00 - 19:4518:00 - 19:4517:00 - 18:45
Гурток спортивного бального танцю «Столиця» (Л.О. Дєкіна )

Керівник: Л.О. Дєкіна 

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I16:00 - 17:4516:00 - 17:4515:00 - 16:45
Гурток сучасної хореографії танцювальна школа «Litvinova dance studio» ( М. О. Літвінова)

Керівник: М. О. Літвінова

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група III16:00 - 17:4517:00 - 18:3516:00 - 17:4518:00 - 19:3518:00 - 19:4510:00 - 11:45
Група II18:00 - 19:4518:00 - 18:3518:00 - 19:45
Група I
Група IV
Гурток сучасної хореографії спортивно-танцювальний клуб «Rapid» (А.О. Кривоногова)

Керівник: А.О. Кривоногова

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 16:4517:00 - 18:4516:00 - 17:45
Група II18:00 - 18:45
Гурток сучасної хореографії (В.І. Замазій)

Керівник: В.І. Замазій

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I15:00 - 16:3517:00 - 18:4515:00 - 16:3519:00 - 19:45
Група II17:00 - 18:4519:00 - 20:4517:00 - 18:45
Група III19:00 - 20:4519:00 - 20:45
Гурток сучасної хореографії ( М. Л. Чікнавєрова)

Керівник: М. Л. Чікнавєрова

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група II19:00 - 20:4517:00 - 18:3519:00 - 20:4519:00 - 20:4519:00 - 20:4512:00 - 13:35
Група I19:00 - 20:4514:00 - 15:45
Група III
Гурток сучасної хореографії клуб спортивного танцю «Акцент» (І.А.Подмарьова)

Керівник: І. А. Подмарьова

Тел.: +38 (057) 700-38-44

Група I17:00 - 18:3517:00 - 18:4517:00 - 18:35
Група II19:00 - 19:4519:00 - 21:45
Зразковий художній колектив театр танцю «Астер» (І. В. Жук)

Керівник: І. В. Жук

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I16:00 - 16:4516:00 - 16:3514:00 - 15:35
Група II17:00 - 18:4517:00 - 18:3516:00 - 17:45
Група III19:00 - 19:3519:00 - 20:45
Зразковий художній колектив театр танцю «Астер» (О.О. Жук)

Керівник: О. О. Жук

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група II16:00 - 17:4516:00 - 17:4516:00 - 17:4516:00 - 17:4516:00 - 17:4518:00 - 19:45
Група I
Зразковий художній колектив театр танцю «Астер» (В.О. Закурдай)

Керівник: В.О. Закурдай

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I18:00 - 19:3518:00 - 18:3520:00 - 20:3516:00 - 17:35
Група II
Зразковий художній колектив театр танцю «Астер» (В.Є. Удовікова)

Керівник: В.Є. Удовікова

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 17:4516:00 - 17:4510:00 - 11:45
Група II18:00 - 19:4518:00 - 19:4512:00 - 13:45
Гурток спортивного бального танцю «Алекс» (О. Є. Семерік)

Керівник: О. Є. Семерік

Тел.: + 38 (097) 503 89 28

Група I17:00 - 17:4516:00 - 17:4517:00 - 17:4516:00 - 17:45
Група II18:00 - 19:4518:00 - 19:4518:00 - 19:4518:00 - 19:45
Гурток східного танцю «Яджешварі» (Ю.В. Шаповалова)

Керівник: Ю.В. Шаповалова

Тел.: +38 (057) 700-38-39

Група I16:00 - 17:4516:00 - 17:4511:00 - 12:45
Група II18:00 - 19:4518:00 - 19:4515:00 - 16:45
Гурток спортивного бального танцю «Столиця» (М.С. Шкурєєва)

Керівник: М.С. Шкурєєва

Тел.: (057) 700-38-39

Група I16:00 - 17:4516:00 - 17:4516:00 - 17:4511:00 - 12:35
Група II18:00 - 19:4518:00 - 19:3518:00 - 19:4513:00 - 14:45
Група III