Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Оновлено 07.09.2022 у

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» повідомляє, що відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від 24.05.2022р. № 05-10 «Про проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»», плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2022 рік, у серпні-вересні 2022 року відбудеться обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (далі виставка-конкурс) у дистанційній формі.
До участі в виставці-конкурсі запрошуються вихованці та учні закладів освіти Харківської області.
Для участі необхідно до 10 вересня 2022 року зареєструвати кожен окремий експонат за посиланням та заповнити всі пункти електронної форми заявки:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHNJRcvSq3642hRB-Y7tm41YmA-9hanWToxS0SHgbuBGvYQ/viewform?usp=sf_link

Обов’яково при реєстрації робіт в графі «Посилання на фото» на кожну роботу повинно бути окреме посилання на фото (кількість фото до 4-х на одну роботу у різних ракурсах). Ім’я файлу, що містить зображення повинно відповідати назві роботи, прізвищу та імені виконавця, назві району (наприклад робота Мироненка Сергія «Квіти» Богодухівський район. – «КвітиМироненко Сергій_Богодухівський. jpg»).
Довідкова інформація за моб. тел. +38 (067)7793688 (Telegram або Viber) - Надія Нейкалюк, завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення виставки-конкурсу: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2022/08/list_kz_hopdyut_oblasnij_etap_znaj_i_lyubi_.pdf