Обласний етап Всеукраїнської виставки конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Оновлено 02.11.2021 у

З метою розвитку творчих здібностей, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності; сприяння розширенню мережі гуртків початкового технічного моделювання; широкого залучення дітей молодшого шкільного віку до технічної творчості; популяризації та пропаганди кращих робіт юних техніків з 22  по 30 листопада 2021 року  на базі Палацу за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 37, музей історії, відбудеться обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (далі − виставка-конкурс).

Інформаційно-методичні рекомендації: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2021/11/list-kz-hopdyut-ptm.doc.pdf

          До участі у виставці-конкурсі запрошуються учні (вихованці) гуртків початкового технічного моделювання закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 10 років.

         Для участі у виставці-конкурсі необхідно до 22 листопада 2021 року заповнити електронну заявку на кожну конкурсну роботу за посиланням:  https://forms.gle/vsVET7KW1SwKZnUt6   та надіслати конкурсні роботи та документи у будь-який зручний спосіб (за рахунок відправника та з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою) на адресу: 61022, м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. 10, КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», з  позначкою «Початкового технічного моделювання»

        Додаткова інформація за тел.: (096)718-88-41 контактна особа – Лихошерст Євгеній Павлович, завідувач науково-технічного відділу.