Обласний відбірковий тур Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості»

Оновлено 27.10.2020 у

З метою підтримки та заохочення дітей та молоді до творчої діяльності, пропагування та примноження надбань національної культури українського народу, формування у дітей та молоді національної гідності та патріотизму, з 1 листопада по 15 листопада  2020 року буде проведено обласний відбірковий тур Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» у дистанційному форматі (далі – Фестиваль).

До участі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої освіти Харківської області.

Для участі в обласному відбірковому турі фестивалю необхідно до 10 листопада 2020 року надіслати відеоматеріали номерів у форматі mp4 та заповнену форму заявки (додаток до листа) на електронну адресу: mass.org.kh@gmail.com.

Звертаємо Вашу увагу, що учасників у номері - не більше 10 осіб.

Матеріали повинні бути відзняті у період серпень-жовтень 2020 року.

За підсумками обласного відбіркового туру відеоматеріали переможців будуть відправлені до участі у фінальному турі фестивалю, який відбудеться у місті Києві.

Детальний коментар щодо умов проведення фестивалю та рекомендації щодо технічного супроводу відеоматеріалів можна переглянути на YouTube каналі: https://www.youtube.com/watch?v=giGIWjH9BmA&feature=youtu.be.

Додаткова інформація за тел.: (057)700-38-44 (контактна особа – завідувач організаційно-масового відділу – Чепурна Тетяна Іванівна)

Про проведення обласного відбіркового туру Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» у дистанційному форматі (Лист №331 від 26.10.20020): https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2020/10/list-festival-teritoriya-tvorchosti-kz-hopdyut-1.pdf