ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДРУЗІВ

Оновлено 09.06.2022 у

"ДРУЖБА" - наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба — це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи. Міжнародний день друзів», відзначається у всьому світі 9-го червня. Ідея Всесвітнього Дня Дружби, незалежно від раси, культури, кольору шкіри чи віросповідання, вперше була запропонована 20-го липня 1958-го року доктором Артеміо Брачіо під час вечері з друзями в Пуерто Пінаско, Парагвай. Так було створено міжнародний рух «World Friendship Crusade».

Саме на початку літа, 9 червня, у всьому світі відзначають Міжнародний день друзів, що є великою цінністю в житті кожної людини.

Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних, добросусідських відносин. Ми, люди, всі такі різні, у нас можуть бути зовсім своєрідні погляди на одні й ті ж речі, різна культура, різні підходи у вирішенні тих чи інших питань, але, не маючи дружби між собою, ми починаємо наражати на небезпеку не тільки оточуючих нас людей, але й самих себе. В ході проведення Міжнародного десятиліття культури миру та ненасильства в інтересах всієї планети під егідою ООН, яке охопило період з 2001-го по 2010-й рік, цей факт став на стільки очевидний, що на своїй 65-й сесії, що відбулася 27-го квітня 2011-го року, в резолюції № 65/275 Генеральна асамблея ООН заснувала нове свято, безпосередньо присвячене цій темі.

На даний момент з повною відповідальністю і повагою ми можемо стверджувати, що дружба дійсно не має меж. Ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку. Привітайте сьогодні своїх друзів!!! Зі святом!!!💙💛