Гуртки Палацу
Відділ STEAM-освіти
- Гурток «Театральне мистецтво» (О.С. Якутіна)
- Гурток «Дитяча анімація» (В.В. Болдурат)
- Гурток «Технічний дизайн» (М.О. Войтенко)
- Гурток «Початкове-технічне моделювання» (В.В. Болдурат)
- Гурток «Технічний дизайн» (К.О. Швейкіна)
- Дітяча студія театру та кіно «Два коти» (П. Є. Гамаль )
- Гурток «Авіамоделювання» (Т.Л. Счастний)
- Гурток «Спортивне підводне фотографування — початкова підготовка» (Т.Д. Азаренко)
- Гурток «Спортивне підводне фотографування» (В.А. Кушнір)
- Гурток «Цифрова фотографія» (О.В.Шишков)
- Гурток «Основи комп’ютерної графіки» (Є.П. Лихошерст)
- Дітяча студія театру та кіно «Два коти» (В.В. Частніков)
- Зразковий художній колектив студія дитячого телебачення «MÓW Production» (Т. І. Курукіна)
Відділ народної хореографії
- Історія українського танцю та костюмів ( Р.О. Галенко)
- Народно-сценічний танець (О.Г. Цомая)
- Народно-сценічний танець (О.О. Цомая)
- Основи хореографії (О.О. Цомая)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.О. Цомая)
- Основи хореографії, хореографічний ансамбль (Л.А. Філь)
- Сучасний танець (В.Р. Слєпцова)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.В. Перепелиця)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (Т.О. Гриненко)
- Народно-сценічний танець (Т.О. Гриненко)
- Основи хореографії (Л.А. Філь)
- Народно-сценічний танець (Л.А. Філь)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (Л.А. Філь)
- Класичний танець, хореографічний ансамбль (О.Г. Цомая)
Відділ образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
- Гурток писанкарства «Дивосвіт» (Л.В. Волкова )
- Гурток «Веселі нотки» (В.C. Сідей)
- Гурток «Композиція та образотворче мистецтво» (О.Д. Чаєнко)
- Гурток «Композиція та образотворче мистецтво» (М.С. Міхова)
- Гурток «Я – маленький художник» (О.Д. Чаєнко)
- Гурток «Я – маленький художник» (М.С. Міхова)
- Гурток «Чарівний світ бісеру» (І.С. Підкопаєва)
- Гурток «Виготовлення сувенірів» (І.С. Підкопаєва)
- Гурток «Дизайн» (О.Д. Чаєнко)
- Гурток «Стиліст» (М.С. Міхова)
- Школа раннього творчого розвитку «Малюк» (Шихайло В.А.)
- Гурток «Виготовлення сувенірів» (Н.В. Ігуменцева-Тесленко)
- Гурток раннього розвитку дитини «Малюк», «Чарівна палітра» (Н.В. Ігуменцева-Тесленко)
- Гурток «Образотворче мистецтво» (Н.В. Ігуменцева-Тесленко)
Відділ туризму, краєзнавства та спорту
- Гурток «Карате» (Трачук Ю.М.)
- Гурток «Ерудит» (Борисов Я.С.)
- Гурток «Юні туристи-краєзнавці» (С.А. Одаренко)
- Гурток «Оздоровче плавання» (Д’якова Т.Ю.)
- Гурток «Французька мова» (М. В. Бусигіна)
- Гурток «Англійська мова» (Н.П. Ковальова)
- Гурток «Карате» (Філоненко М.М.)
- Гурток «Спортивний туризм» (С.М. Тимченко )
- Гурток «Оздоровча гімнастика» (П. Подчезерцева)
- Гурток «Шахи» (Г.М. Шаповал)
Еколого-натуралістичний відділ
- Гурток «Основи ветеринарної медицини» (П.О. Полященко)
- Гурток «Основи кінології» (П.О. Полященко)
- Гурток «Овочівництво» (О.О. Полякова)
- Гурток «Психологія» (О.С. Пащенко)
- Гурток «Дитячий екологічний рух» (К.А. Коваленко)
- Гурток «Юні конярі» (В.В. Гаражина)
- Гурток «Юні конярі» (А. В. Бєльовцева)
- Гурток «Природа рідного краю» (І.В. Яворська)
- Гурток «Юні конярі» (В.Т. Смалений)
- Гурток «Флористика та фітодизайн» (С.М. Пузєєва)
- Гурток «Екологічне краєзнавство» (В.Т. Смалений)
- Гурток «Основи фенології» (О.І. Ярошенко)
- Гурток «Юні квітникарі» (О.О. Маліченко)
- Гурток «Основи ветеринарної медицини» (К.О. Уколова)
Організаційно-масовий відділ
- Зразковий художній колектив театр-студія “АЗарт” (А. С. Лебедь )
- Гурток “Громадянська журналістика” (В.Л. Лукашова)
- Зразковий художній колектив вокальна студія «ОКей» (Г.Б. Полежаєва)
- Народний художній колектив дитячий театр «Бешкетники» (О.П. Вартанян)
- Гурток «Лідери учнівського самоврядування» (Т.Є. Підберезкіна)
Художньо-естетичний відділ
- Гурток старшого хору «Весняні голоси» (М.П. Погребенко)
- Гурток бандури (О.О. Ткач)
- Гурток фортепіано (Л.А. Щебренко)
- Гурток сольфеджіо (Л.А. Щебренко)
- Гурток середнього хору «Весняні дзвіночки» (А.В. Ампілогова)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Старший хор (О.Д. Фартушка)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Старший хор (С. М. Тарасова)
- Гурток молодшого хору «Краплинки» (С.М. Тарасова)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – старший хор (О.В. Штапура)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» — музична література (А.В. Ампілогова)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (А.О. Ткаченко)
- Народний художній колектив хор «Весняні голоси» — фортепіано (А.В. Ампілогова)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (О.В. Халєєва)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – старший хор (Ю.М. Іванова)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» – середній хор (Я.О. Савченко)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» — середній хор (О.В. Бредіхіна)
- Народний художній колектив хор «Співочі пташки» — молодший хор (Я.О. Савченко)
- Гурток вокального ансамблю (О.В. Штапура)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток баяна та акордеона (Іларіонов С.В.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів (Іларіонов С.В.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток ударних інструментів (Літвіненко В.С.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток баяна та акордеона (Литвищенко О.В.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів, гурток домри та балалайки (Городовенко Т.О.)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів (В.М. Городовенко)
- Народний художній колектив оркестр народних інструментів – “Музичний театр” (Літвіненко Г.О.)
- Гурток сольного співу (О.В. Бредіхіна)
- Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» (С.Г. Скрипникова)
- Естрадно-шумовий ансамбль «Дзвіночки» – гурток ударних інструментів (А.І. Скрипников)
- Ансамбль класичної гітари (М.М. Цурін )
- Гурток «Театральна лялька» (О.К. Баженова)
- Гурток театру ляльок «Жили-були» (А.Я.Соломко)
- Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Н.В. Біатова)
- Народний художній колектив цирк «Усмішка» (Бондаренко К.В.)
- Народний художній колектив цирк «Усмішка» (А.О. Козуб)
- Гурток «Театр музичного світложивопису» (Н.В. Крюковська)
- Гурток “Мистецтво живого слова” (І. В. Лопатіна )