Обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України

Оновлено 04.10.2022 у

Запрошуємо взяти участь!

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виховання громадянської свідомості у підростаючого покоління,  відзначення військового подвигу захисників та захисниць України, вшанування мужності та героїзму воїнів Збройних сил України, з 10 по  18 жовтня 2022 року відбудеться обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України (далі - Акція).

            До участі в Акції запрошуються вихованці (учні) закладів освіти  Харківської області.

            УВАГА! У рамках Акції відбудеться збір теплих речей, плащів від дощу для потреб захисників та захисниць України.

            Для участі у заході просимо до 12 жовтня 2022 року заповнити електронну заявку від закладу освіти за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIqzrQlsUEoP07bS4nKhxvg6_AXq5-gjgvPLXJjUDWc01BKA/viewform?usp=sharing та надіслати речи, листівки-подяки, малюнки, поробки для захисників  з позначкою «Обласна акція «Дякуємо захисникам України!»» на адресу: КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», вул. Коцюбинського, 15, м. Харків, 61145 (за рахунок відправника та з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою). Усі вітання, теплі речі буде  безпосередньо вручено військовим частинам, воїнам, що проходять лікування у військовому шпиталі Східного регіону .

           Фотозвіт про проведену Акцію в районах (територіальних громадах) просимо надіслати з 10 по 18 жовтня 2022 року (до 5 світлин від району / міста / ОТГ) на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com

             Підсумки проведення Акції будуть розташовані на офіційному сайті Палацу та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua.

           Додаткова інформація за тел.: (050) 914 79 40, Тетяна Іванівна Курукіна, заступник директора з виховної роботи, (068) 879 927 56 – Ірина Сергіївна Підкопаєва, в.о. завідувача відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласної акції «Дякуємо захисникам України!»: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2022/10/list-kz-hopdyut-akcziya-dyaku%D1%94mo-zahisnikam-ukra%D1%97ni.pdf