Обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України»

Оновлено 07.06.2022 у

З нагоди Дня Конституції України та з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 року № 286/2019, формування в учнівської молоді соціально-політичних цінностей, соціальної активності, почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, 23 по 30 червня 2022 року відбудеться обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України» (далі – Виставка) в дистанційному форматі.

    Для участі в Виставці необхідно  до 22 червня 2022 року надіслати заявку (форма додається) та фото роботи на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com.

        Додаткова інформація за тел.: (067)779-36-88 - дзвінки тільки по Viber або Telegram (контактна особа – завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – Нейкалюк Надія Христофорівна).        

Інформаційно-методичні рекомендації
щодо проведення обласної виставки-акції «Ілюстрована Конституція
України», з нагоди Дня Конституції України

 1. Терміни та порядок проведення
  1.1. Обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України», з нагоди Дня Конституції України (далі – Виставка) проводиться в дистанційній формі на офіційній сторінці Палацу у Facebook https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua та на сайті Палацу з 23 по 30 червня 2022 року.
  1.2. До участі у Виставці запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної освіти Харківської
  області.
 2. Умови участі
  2.1. У Виставці приймають участь дитячі творчі роботи, виконані в будь-якій техніці та будь-якому жанрі образотворчого мистецтва, що за тематикою є ілюстраціями обраних авторами статей Конституції України.
  2.2. Роботи можуть бути виконані персонально або колективами.
  2.3. Роботи, надані на Виставку, повинні відповідати принципам та правилам академічної доброчесності відповідно до ст. 42 Закону України «Про освіту» та не містити плагіату, самоплагіату в будь-якій формі, в тому числі не доброчесного запозичення ідей, сюжетів тощо з мережі Інтернет. Роботи, що не відповідають принципам академічної доброчесності, на виставку не приймаються.
  2.4. Розмір роботи – формат А4. Роботу необхідно сфотографувати та надіслати із заявкою (форма додається) до 22 червня 2022 року на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com
  2.5. Файл зі світлиною роботи повинен бути підписаний: назва роботи; прізвище, ім’я, вік виконавця; назва закладу освіти.

З А Я В К А
на участь в обласній виставці-акції «Ілюстрована Конституція України»


(повна назва закладу освіти)
1. № з/п
2. Назва роботи
3. № статті Конституції України, що ілюструється
4. П.І. автора
5. Вік автора
6. Назва гуртка
7. Район, місто/селище/село
8. Повна назва закладу освіти
9. П.І.Б. керівника

Ім’я файлу заявки обов’язково має містити повну назву закладу освіти.