22 квітня – Всесвітній День Землі

Оновлено 22.04.2021 у

Святкування Всесвітнього Дня Землі з нагоди 30-річчя незалежності України.

З метою святкування Всесвітнього Дня Землі з нагоди 30-річчянезалежності України, працівники еколого-натуралістичного відділу висадили на території відділу рідкий для нашої зони горіх Пекан та таким чином приєдналися до масштабної акції «Зелене будівництво України».

Головна умова акції: 22 квітня о 12.00 одночасно всі учасники акції по всій Україні розпочинають посадку дерев, знімають відеоблог та виставляють на сайтах, в соціальних мережах під гаслом: «Ми долучилися до Зеленого будівництва України!».

Запрошуємо всіх приєднатись до акції «Зелене будівництво України»!

Земля - наш спільний дім, в якому створені природою для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов.

22-го квітня відзначається Міжнародний День Матері-Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Соціальний ролик "Збережемо планету разом": https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua/videos/3907176282708649
Автор: керівник гуртка "Дитяча анімація" - Вадим Болдурат.

Відеозамальовка "Слобожанщина":

https://youtu.be/Ubd3CQX6w38