Бал лідерів 2020

Оновлено 16.01.2020 у

З 9 по 11 січня 2020 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся щорічний навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області, в якому взяли участь близько 100 членів та координаторів районних (міських, селищних) рад старшокласників з Близнюківського, Богодухівського, Роганської ОТГ, Дворічанського, Красноградського, Лозівського, Харківського районів та міста Ізюм, а також Харківської державної гімназії-ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та Комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець»» Харківської обласної ради.
Сьомий рік поспіль за запрошенням харківських лідерів у рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Рух лідерів», що координує Харківська обласна рада старшокласників, учасниками навчально-тематичного збору стали лідери Сумської ради старшокласників.
Лідери та координатори із задоволенням взяли участь у тренінгу «Відповідальне лідерство», що провела практичний психолог Мельман В.О. Також учасники збору відвідали РЛП «Фельдман Еко-парк», каталися на ковзанах на площі Свободи.
Бал лідерів подарував учасникам незабутні емоції, безліч приємних вражень та нових гарних друзів!

Більше фото: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua/