ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

Оновлено 25.04.2022 у

Харківський аероклуб відновлює конкурс дитячого малюнка «Наше мирне небо».

🛩☀️🧑🏻‍🎨 Проект проводився з 2016-2018 рік. У 2022 році його актуальність постала з новою силою. В умовах війни діти малюють свої мрії про мирне небо, сподівання на найшвидше завершення бойових дій, візуалізують своїми малюнками мир!

👉 Сьогодні оргкомітет конкурсу «Наше мирне небо» запрошує усіх бажаючих дітей до творчості та візуалізації нової картини миру, до якого ми усі прагнемо. Також ми запрошуємо усіх небайдужих до підтримки проекту, запрошуємо авіаційні організації Європи і світу долучитися до проведення фіналу конкурсу – ви можете запровадити власну номінацію, запропонувати переможцям польоти або екскурсії у ваших аероклубах, поки наші вимушено призупинили свою роботу.

🔗 Умови участі, Положення конкурсу тут: https://aeroclub.net.ua/mirnoe-nebo/ua/index.html

❗️ До участі запрошуються діти з усієї України віком від 3-х до 17-ти років. Також участь з малюнками на підтримку України можуть взяти діти, що мешкають в інших країнах.

✔️ Малювати можна будь-якими інструментами та у будь-яких техніках, жорстких критеріїв щодо змісту малюнків не ставиться, проте роботи мають бути авторськими. Малюнки приймаються у форматах А3, А2 (для тих дітей, що не мають змоги знайти відповідні полотна, є можливість подати малюнок на будь-якому аркуші). Роботи надсилаються до Харківського аероклубу поштою. Обов’язкова умова участі – подати фотокопію малюнка разом з електронною заявкою для участі. В окрему номінацію виноситься категорія CG (Computer graphics).

✔️ Переможці отримають цінні призи. Найкращі роботи будуть зображені на білбордах, які після завершення конкурсу встановлять на трасах і дорогах, що з’єднують регіони України, а також у містах країни.

✔️ Частину робіт фіналістів буде завантажено на одну з платформ по роботі з NFT з подальшим розповсюдженням на користь авторів і з метою збору коштів на відновлення зруйнованого аеродрому «Коротич» Харківського аероклубу.

🔺 Мета конкурсу – візуалізація і матеріалізація ідей відтворення України, соціалізація дітей в умовах війни, мотивація в очікуванні мирного життя.

🔸 Номінації для оффлайн-робіт і робіт CG запроваджуються у трьох вікових категоріях:1) Молодша категорія (до 7 років включно);2) Середня категорія (від 8 до 12 років включно);3) Старша категорія (від 13 до 17 років включно).

🔹 Заявки приймаються до 1.07.2022 р. (першого липня дві тисячі двадцять другого року). Розглянуті будуть ті роботи, відправлення яких поштою буде датовано не пізніше 1 липня 2022.

ℹ️ Як взяти участь і подробиці проекту - на нашому сайті https://aeroclub.net.ua/ua/