ОБЛАСНА АКЦІЯ “ДІТИ УКРАЇНИ. ТВОРЧІСТЬ. СИЛА”

Оновлено 30.05.2022 у

В Комунальному закладі "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" до Міжнародного дня захисту дітей відбувається ОБЛАСНА АКЦІЯ "ДІТИ УКРАЇНИ. ТВОРЧІСТЬ. СИЛА"
Діти – наше майбутнє, продовження нашого роду, нашої Держави. Людство завжди прагнуло зробити світ кращим для своїх нащадків. Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. 1950 року ООН оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності. На жаль, в нашій країні йде війна, і День захисту дітей сьогодні має особливе значення. Ми не маємо права в цей день мовчати, ми повинні нагадати суспільству про необхідність захищати права дітей.
Учнів та педагогів закладів освіти Харківської області запрошують об'єднатися та мовою образотворчого, вокального, театрального, хореографічного, фото-, відеомистецтва голосно заявити всьому світу: "Діти України мають право на щасливе мирне дитинство!"
Учасникам необхідно завантажити свої роботи, зазначив своє ім'я та назву закладу освіти, на сторінках у Фейсбук з хештегом
#палацдітиукраїниєдністьсила 
Кожна робота – це голос, що об'єднує дітей України та наближає перемогу! Сила дітей Харківщини в творчості!
Акція триватиме до 2 червня 2022 року