Обласна акція “Писанка МИРУ”

Оновлено 22.04.2022 у

Учасники обласної акції - діти України, створюють надзвичайні символи миру!

#Палацписанкамиру2022

Вихованці та педагоги КЗ "Сахновщинський будинок дитячої та юнацької творчості" долучилися до обласної акції "Писанка МИРУ!"

Писанки МИРУ" від вихованців КЗ "ЦПО "ДЖЕРЕЛО" працівники та вихованці продовжують творити 🎨🖌🥚

Учні та педагоги Донецького ліцею 1 долучилися до проведення обласної акції "Писанка Миру". До Великодніх свят створили символ Миру, до якого додали свою силу та віру в Перемогу!

Учасники від Вовківської гімназії в акції Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості "ПИСАНКА МИРУ!"💙💛🇺🇦

Кожен із нас має велику любов♥️♥️♥️ до своєї країни, кожен із нас бажає миру Україні💙💛

Вихованці гуртків "Бісерне рукоділля" та "Виготовлення іграшок- сувенірів"(керівник Кодацька Світлана Олексіївна) Комунального закладу "Валківський Будинок дитячої та юнацької творчості Валківської міської ради Харківської області" долучилися до обласної акції "Писанки МИРУ".

Миру, добра, злагоди, Божих благословінь нашим сім'ям та українській землі. Слава Україні!

"Діти Центру Позашкільної роботи Жмеринської ТГ долучилися до обласної акції "Писанка миру". Більше 70 дітей розписали яйця. Приходили з батьками, вихователями, керівниками гуртків. Це було справжнє свято!", - Ірина Підкопаєва, педагог Палацу

Обласна акція "Писанка МИРУ!" Роботи учнів Донецького ліцею №2

Готуються до Великодніх свят і вихованці гуртка "Технічний дизайн" КЗ "ЦПО "ДЖЕРЕЛО", керівник гуртка Мірошніченко А.С., виготовляють ось такі писанки і долучаються до акції "Писанка МИРУ".

Наші вихованці -дітки групи "Знайки" створюють Великодній настрій та виготовляють власні писанки. На дистанційному занятті дітки з вихователем Черкас Юлією Юріївною вчилися добирати декор до писанок за величиною і формою, малювали вушними паличками, фарбами, олівцями. Таке заняття діткам дуже сподобалося!

КЗ "Катеринівський ліцей" Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області

Гурток "Виготовлення сувенірів" КЗ "ЦПО "ДЖЕРЕЛО", керівник Гога А.Ю. Роботи вихованців для участі у обласній акції "Писанка Миру"

Дякуємо учасникам обласної акції "Писанка МИРУ" за чудові, креативні та сповнені любов'ю до країни писанки!

Символи миру від вихованців народного художнього колективу хору "Скворушка "КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості"