Обласна акція “Писанка МИРУ”

Оновлено 18.04.2022 у

Різнокольорові писанки миру від вихованців зразкового художнього колективу театру музичного світложивопису, керівники: Н.В. Крюковська та О.Б. Гук. КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості.

Гурток "Декоративно-ужиткового мистецтва" КЗ "Шарівський ліцей" приєднується до акції "Писанка МИРУ". Наші писанки, сповнені любові до рідного краю і віри в Перемогу!

Писанка миру від вихованців народного художнього колективу ансамблю танцю "Щасливе дитинство"

Комунальний заклад "Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості" Зачепилівської селищної ради Харківської області долучається до обласної акції "Писанка миру".

Нехай світле Христове Воскресіння принесе мир на нашу рідну землю!

КЗ "Лозівський Палац дитячої та юнацької творчості" Лозівської міської ради приєднується до обласної патріотичної акції.Кожен із нас має велику любов до своєї країни, кожен із нас бажає миру Україні, кожен із нас здатен до ВЕЛИКОДНЯ творити свою писанку миру, в яку додасть свою силу і віру в перемогу!

Створюємо разом символи миру.

Обласна акція "Писанка МИРУ"

Чудові, різнокольорові, сповнені любов'ю до країни писанки миру від вихованців гуртка "Юні коняри" КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості"