ОБЛАСНА АКЦІЯ «УКРАЇНА. ПОНАД ТИСЯЧА РОКІВ ДЕРЖАВНОСТІ»

Оновлено 21.07.2022 у

В Комунальному закладі "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" до Дня Української Державності відбувається ОБЛАСНА АКЦІЯ «УКРАЇНА. ПОНАД ТИСЯЧА РОКІВ ДЕРЖАВНОСТІ»

Історичне становлення нашої країни відбувалося протягом багатьох віків. За цей час не одному поколінню українців довелося високою ціною здобувати право прийдешніх поколінь на вільне і незалежне життя. 28 липня 2022 року, в День хрещення Київської Русі, вперше відзначатимемо День Української Державності. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав минулого року в День Незалежності України.

Учням та педагогам закладів освіти Харківської області пропонують привітати Україну зі святом і згадати історичні події та видатних людей нашої країни.Для участі в заході необхідно записати відеолистівку або інформаційний відеосюжет, намалювати історичні події, портрети видатних людей України, її захисників, завантажити свою творчу роботу на сторінку в Фейсбук з хештегом

#палацакціяукраїнапонадтисячароківдержавності

Обов'язково зазначте своє ім'я, прізвище, вік, назву закладу освіти.

Акція відбувається онлайн з 25 до 31 липня 2022 року на сторінці Палацу у Фейсбуці: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua

Кожна робота – це наша любов та повага до тих, хто високою ціною здобував та зараз виборює наше право на вільне і незалежне життя!

Кожен учасник отримає сертифікат.