Обласна виставка-акція «Лесін дивосвіт»

Оновлено 15.03.2021 у

Обласна виставка-акція «Лесін дивосвіт» до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про позашкільну освіту», плану обласних масових заходів Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2020/2021 навчальний рік, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, з метою вшанування пам’яті та з нагоди 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, культурної, громадської діячки Лесі Українки, пропагування її творчої та культурної спадщини національно-патріотичного виховання учнівської молоді, Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (далі - Палац) започаткував обласну виставку-акцію «Лесін дивосвіт» (далі - Виставка), присвячену життю та творчості Лесі Українки.

Виставка відбулася з 25 лютого по 05 березня 2021 року у дистанційній формі на офіційному сайті (https://firstpalace.kh.ua) та на офіційній сторінці Палацу у Facebook (https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua).

У Виставці взяли участь 134 вихованці та учні з 7 районів, 33 територіальних громад, 43 закладів позашкільної та загальної середньої освіти, 4 закладів освіти обласного підпорядкування,  в тому числі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Загалом учасники Виставки  надіслали 124 роботи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, серед яких – ілюстрації до творів  Лесі Українки, її портрети, відтворення в образах певних фактів життя та громадської діяльності видатної письменниці.