Обласна виставка «Мій біль – Афганістан»

Оновлено 19.02.2021 у

Відповідно до Плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2021 рік  із 15 лютого до 18 лютого 2021 року в музеї історії Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася обласна виставка дитячих робіт «Мій біль − Афганістан», присвячена вшануванню громадян України, які виконували військовий обов’язок на території Афганістану.

Виставка проводилася з метою ознайомлення учнівської молоді з історичними фактами та подіями під час війни на території Афганістану, виховання патріотизму, поваги, милосердя.

У виставці взяли участь учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, освітніх закладів обласного підпорядкування. На виставку було надіслано 514 робіт від 503 авторів із 56 ОТГ усіх 7 районів Харківської області, 9 районів м. Харкова, із 6 закладів обласного підпорядкування та вихованців Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

За дні роботи виставки на екскурсіях побувало понад 600 учнів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти та освітніх закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.

У рамках заходу 18 лютого 2021 року відбудеться зустріч учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» з ветераном Афганської війни 1979-1989 років, головою Дергачівської Спілки воїнів-афганців – Гришиним Володимиром Вікторовичем, під час якої почесний гість згадає воєнні будні під час військової служби, фронтову дружбу, відповість на численні запитання молоді.