Віримо в Добро! Віримо в Перемогу! 💙💛

Оновлено 04.11.2022 у

Колектив Комунального закладу “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" безмежно дякує організатором проєкту «Вірогідність», що відбувся наприкінці жовтня 2022 року в місті Ашаффенбург (Aschaffenburg), Німеччина!

Мета цього проєкту – допомогти відновити після бомбардування Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, де талановиті діти зі всієї Харківщини набувають творчих знань, виховуються найкращими педагогами, стають гідними громадянами нашої держави.

Цей проєкт - про сьогодення харків’ян, яких війна розкидала світом. Це про біль, про родинні трагедії, це про Мужність, Віру та про Україну!Концерт-перформанс «Вірогідність» повинні побачити жителі різних країн, щоб усі зрозуміли, які чудові, талановиті, красиві та щирі люди живуть в Україні. Зрозуміли, що це не тільки наша війна, що таке може, нажаль, статися з будь-якою державою світу, яка «сподобається» хворому карлику.

ДЯКУЄМО за підтримку в організації проєкту керівництву Харківської обласної ради, Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації, ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолію Гетьману, меру міста Ашаффенбург пану Юргену Херцігу (Jürgen Herzig)!

ДЯКУЄМО за реалізацію проєкту режисеру Ігорю Галенку, Ірині Чемеровській, Володимиру Какуріну, за неймовірно талановите втілення артистам: заслуженим артистам України Наталії Шкурко, Віталію Лашку, Яну Костирку, лауреатам міжнародних конкурсів Наталії Белоусовій, Лілії Лашко, Марії Горобцовій, Олександру Кварті та Ігорю Сірому, а також музикантам театру «БаЗа» під керівництвом диригента, заслуженого артиста України Володимира Скрипчука (Палац студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого) та симфонічному оркестру міста Ашаффенбург.

https://probability-kharkiv.info/

Віримо в Добро! Віримо в Перемогу💙💛

Все буде Україна!🇺🇦

https://probability-kharkiv.info/