Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка»!

Оновлено 27.05.2020 у

З метою залучення дітей та учнівської молоді до духовної спадщини українського народу, відродження писанкарства на Харківщині, з 15 по 30 квітня 2020 року в дистанційній формі у Комунальному закладі "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська Великодня писанка».


У виставці-конкурсі взяли активну участь 248 учнів закладів загальної середньої та вихованців позашкільної освіти Харківської області із 20 районів, 4 ОТГ, 4 міст обласного підпорядкування, 3 районів міста Харкова, , а також наступних закладів обласного підпорядкування: Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, Комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І – ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради, Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Усього до оргкомітету обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка» надійшло 202 роботи на великодню тематику. Не взяли участі в виставці-конкурсі учні Дворічанського, Зміївського, Ізюмського, Чугуївського районів Харківської області, міст Ізюм, Люботин, а також Індустріального, Московського, Немишлянського, Новобаварського, Основ'янського, Слобідського районів міста Харкова.


За результатами виставки-конкурсу переможцями стали 148 учасників, серед них кількість учнів закладів загальної середньої освіти становить 46 осіб; кількість вихованців закладів позашкільної освіти – 102 особи.

Про результати проведення в дистанційній формі обласної виставки-конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка» (№45 від 05.05.2020) : https://dvorec.monin.space/…/%E2%84%9645-vid-05.05-nakaz-ve…