Вітаємо переможців обласного відбіркового туру Всеукраїнського фестивалю «Територія творчості»

Оновлено 02.12.2020 у

З 01 по 15 листопада 2020 року у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний відбірковий тур Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» у дистанційному форматі.

Захід проводився з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньоїтворчості.

У Фестивалі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти з 20 районів (міст), 8 об’єднаних територіальних громад Харківської області, а також 2-х районів міста Харкова. Усього на Конкурс представлено 95 творчих робіт.

За результатами обласного відбіркового туру Фестивалю переможцями стали 41 учасник у 4-х номінаціях: театральне, вокальне, хореографічне, музичне мистецтво.

За рішенням журі роботи переможців надіслані на Всеукраїнський (фінальний) етап фестивалю до міста Києва.

Про результати проведення обласного відбіркового туру Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості»:

https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2020/12/%E2%84%96130-vid-23.11.2020-nakaz-teritoriya-tvorchosti-1-1.pdf?fbclid=IwAR2LkZBEfAeVWyMqsnLe2nOwYprf6kXxtki_LXOY9tM_i051eTKDiaNTM00