ВІТАЄМО З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ!

Оновлено 10.09.2022 у

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Фізична культура та спорт – невід’ємна частина нашого життя та важливий чинник зміцнення здоров'я. Заняття спортом гартують у дітей не лише тіло, а й характер та волю людини. День фізичної культури і спорту – це свято, яке символізує силу, витривалість, мужність, красу та популяризує здоровий спосіб життя.

Займайтеся спортом і фізичною культурою, бігайте, плавайте, стрибайте, забивайте голи, активно витрачайте енергію, рухайтеся, змагайтеся та перемагайте!

Вітаємо зі святом професійних спортсменів, тренерів, а також усіх шанувальників спорту та активного способу життя. Зичимо наполегливості, наснаги, підкорення нових висот, щирих уболівальників, вдалих стартів і перемог!💙💛