ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Оновлено 30.04.2020 у

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу шкільних медіа!

Юні журналісти дитячої студії MOW PRODUCTION, керівники Тетяна Курукіна та Євгенії Лихошерст, стали переможцями ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, м. Миколаїв (березень-квітень) у номінації «Кращий телерепортаж», за підтримки Держкомтелерадіо України.


Олег Наливайко, голова Держкомтелерадіо України, голова журі: «Шкільні медіа – це можливість побачити освітянську галузь, життя школярів, їх бачення подій в Україні та світі очима молодих українців. Для мене, як керівника центрального органу виконавчої влади, це є дуже важливим, адже це погляд молоді на сучасне та майбутнє України і цей погляд є важливим для прийняття рішень державними службовцями. Для інформаційної галузі шкільні медіа є важливим з точки зору виховання майбутнього покоління журналістів та розвитку українського телебачення, радіо, друкованих та онлайн медіа».

Визначено 28 переможців в 22 номінаціях ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа серед 2117 конкурсних робіт, що надійшли з 464 позашкільних, шкільних та професійно-технічних навчальних закладів з усіх куточків України.
Організатори Міжнародного конкурсу шкільних медіа — Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.