ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ ПИСАНКАРСТВА «УКРАЇНСЬКА ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА»!

Оновлено 28.04.2023 у

З метою залучення дітей та учнівської молоді до культурної спадщини українського народу, вивчення національних звичаїв та традицій у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, подальшого розвитку гуртків писанкарства, виявлення та підтримки талановитої молоді із 07 квітня по 17 квітня 2023 року відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська великодня писанка» в дистанційній формі.
У виставці-конкурсі взяли участь 531 учень та вихованець закладів освіти Харківської області. До оргкомітету виставки-конкурсу надійшла 531 робота. За результатами переможцями стали 95 учасників, серед них 52 учнів закладів загальної середньої освіти та 43 вихованців закладів позашкільної освіти.
Під час оцінювання творчих робіт журі було ураховано художній рівень виконання, самостійність, відповідність народним традиціям, відображення місцевого колориту, композиційну досконалість, загальну охайність оформлення, повноту реалізації творчого задуму. Журі відзначило високий рівень виконання робіт у техніці «писанка», використання в роботах різних способів нанесення малюнка: воскового розпису, техніки відбілювання та видряпування. В номінації «Різдвяна вишивка» журі звертає увагу на необхідність надавати на конкурс тільки оригінальні роботи, у тому числі з традиційними українськими орнаментами, а не вишивки, створені за готовими шаблонами.


Вітаємо! Бажаємо переможцям подальших успіхів у творчій діяльності та здійснення всіх мрій і планів. Будьте завжди натхненні та мотивовані, продовжуйте розвивати свій талант і дарувати світу красу і радість творчістю!

Наказ від 19.04.2023 року: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2023/04/%E2%84%9643_vid_19_04_nakaz_pidsumky_pysanka-vypravleno.pdf

Дипломи переможців та подяки учасникам: https://drive.google.com/drive/folders/1DzIkDEK1aDLer5uAaDjADVKwTOuHfADs?usp=sharing

Якщо у Вас виникли запитання щодо дипломів або подяк: +38 (097) 396-58-66 (Viber або Telegram)