Всеукраїнський конкурс графічного дизайну «Дитятко. Art»

Оновлено 10.09.2021 у

Другий рік поспіль на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в рамках Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, об'єднання талановитих дітей, вдосконалення їх творчого потенціалу, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті відбувається Всеукраїнський конкурс графічного дизайну «Дитятко. Art» (далі - Конкурс).

У цьому році Конкурс відбувся з 8 по 10 вересня 2021 року в двох номінаціях: «Постер Фестивалю» та «Постер номінації Фестивалю» в трьох вікових категоріях молодша - 7-9 років; середня – 10-14 років; старша – 15-18 років. До оргкомітету конкурсу надійшло 26 творчих робіт з Донецької, Дніпропетровської, Харківської областей, міст Києва та Харкова, з них 15 стали переможцями.

9 вересня 2021 року в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу. Під час заходу голова журі Роман Мінін, художник-монументаліст, графік, фотограф, автор об'єктів та інсталяцій, співзасновник некомерційної організації «Art Embassy» («Посольство художників») у своєму відеозверненні проаналізував цьогорічні роботи, привітав переможців, побажав учасникам Конкурсу завжди ставити цілі, розвіватися та мати цікавий творчий шлях.