Всеукраїнський конкурс з писанкарства «Великодні писанки»

Оновлено 23.04.2021 у

З 22 по 23 квітня 2021 року у місті Житомирі Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбувся Всеукраїнський конкурс з писанкарства «Великодні писанки».

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків; залучення широкого кола дітей та молоді до вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема писанкарства;пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини; залучення дітей та молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і у своєму житті.

В контрольному розпису великодніх писанок взяли участь МАЛЬЦЕВА Анастасія, АНДРУЩЕНКО Софія, вихованки зразкового художнього колективу гуртка писанкарства "Дивосвіт", керівник — Волкова Л.В.

Контрольний розпис здійснювався дистанційно (онлайн), у перший день Конкурсу, впродовж однієї години, за запропонованими зразками-ескізами, які були розроблені оргкомітетом окремо для кожної вікової категорії і оголошені перед початком контрольного розпису.

Для виконання контрольного розпису робоче місце кожного учасника Конкурсу повинно було обладнане комп’ютером (смартфоном) з вебкамерою, мікрофоном та підключене до інтернет мережі, налагоджене для проведення сеансів зв’язку через платформу MEET. Також на робочому місці повинні бути підготовлені матеріали для контрольного розпису (видуті курячі яйця, барвники, писачки, серветки, віск, свічки тощо).

Впродовж години виконання завдання учасники мали змогу спілкуватися з членами журі.

Після закінчення контрольного завдання кожен учасник протягом 15 хвилин надіслав фото виконаної роботи (у трьох проекціях) для оцінювання.

Вітаємо юних писанкарок, уболіваємо за них та бажаємо перемоги!

Відеоролик з конкурсу можна подивитись за посиланням: https://youtu.be/deSDK8EcWYc