Виставка живопису «Світло в мені»

Оновлено 27.12.2022 у

Перша персональна виставка живопису «Світло в мені» юної художниці Анастасії Лактіонової відбулася в інформаційно-виставковому центрі "Бузок"

На виставці «Світло в мені» Анастасія Лактіонова представила експозиції, в яких присутні сучасні українські мотиви та втілено складний спектр емоцій дитини воєнного часу.

Картини Насті оригінальні та сучасні, вони зачаровують глибоким змістом і безліччю різноманітних деталей. Роботи художниці вже відомі за межами України. Її незвичайні роботи знайшли своїх шанувальників в Америці та на Кіпрі.

У жовтні 2022 року відбувся перший майстер-клас від талановитої художниці «Дітям України «Автопортрет»».

Настя Лактіонова вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" (керівник Ганна Воловик) Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості". Юна художниця неодноразова ставала переможницею міжнародних та всеукраїнських виставок образотворчого мистецтва. ЇЇ творчість дуже люблять у Палаці, тому ініціаторам створення персональної виставки виступила директорка закладу Тетяна Підберезкіна - людина з великим серцем, яка завжди підтримує дитячу творчість і надає можливість їй розвіватися.

Відчути багатогранність незвичайних картин Насті, що були представлені на виставці, харків'яни змогли завдяки директорці інформаційно-виставкового центру «Бузок» Вікторії Жданко, яка з задоволенням підтримала ідею зробити персональну виставку юної художниці. Дякуємо пані Вікторії за підтримку!

Українські діти - це щастя нашої країни, вони вміють вірити, вони вміють творити, вони вміють втілювати свої мрії в реальність. Заради них наша країна обов’язково переможе.

Дякуємо Насті Лактіоновій за її талант, за ті враження, які вона нам подарувала під час виставки. Бажаємо юній художниці нескінченного натхнення, тільки позитивних емоцій, нехай світло її творчості стає яскравіше, надихає людей навколо і робить нашу країну найкращою у світі!

Дякуємо педагогам і вихованцям Палацу, які прийшли на виставку «Світло в мені» і підтримали Настю своєю творчістю: Аріні Бредіхіній, керівниці народного художнього колективу хору «Скворушка»; вихованцям зразкового художнього колективу вокальної студій «Окей», керівниця Ганна Полежаєва; вихованцям колективу сучасної хореографії спортивно-танцювального клубу «Rapid», керівниця Олена Авраменко. І всім глядачам!