З ДНЕМ МОЛОДІ!

Оновлено 12.08.2022 у

Сьогодні, 12 серпня, в Україні відзначають Міжнародний день молоді. До 2022 року в Україні День молоді щорічно припадав на останню неділю червня. Тобто подія мала б відбутися 26 червня 2022 року. Однак молодіжні організації та рухи подали ініціативу про перенесення святкування на іншу дату, коли проводять Міжнародний день молоді в усьому світі.

Так молоді люди хотіли показати своє бажання інтегруватися до європейської спільноти. Ініціативу підтримав президент України Володимир Зеленський, який підписав відповідний указ. Документ почав діяти з 1 січня 2022 року. Головна мета цієї події – привернути увагу суспільства до прагнень та інтересів української молоді. Зазвичай цього дня проводили різноманітні заходи, які були спрямовані на підтримку молодіжних організацій: конкурси, концерти, фестивалі, конференції та ярмарки. Цьогоріч війна внесла свої корективи. Тому День молоді відбудеться без розважальних заходів.

Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни 💙💛