Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Оновлено 20.12.2022 у

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ!

З 20 грудня по 27 грудня 2022 року проводиться обласний (відбірковий) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» .

До участі у Конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківської області. Роботи можуть бути як індивідуальні, так і колективні.

Усі учасники конкурсу розподіляються за такими віковими категоріями:

• I вікова категорія – діти 6-11 років;

• II вікова категорія – підлітки 12-16 років.

Для участі у Конкурсі необхідно до 27 грудня 2022 року заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/ZkRAPk2GuoeNt4Mx6 та прикріпити фото конкурсної роботи, а також паспорт до роботи відповідно до зразка (додаток).

Фото повинно обов’язково мати підпис (замість цифр), а саме: заклад освіти, назва роботи, прізвище, ім’я автора, ПІБ керівника.

Учасник (колектив учасників) може надіслати 1-2 роботи. Розгляду не підлягають виставкові зразки, виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт

Журі обласного етапу Конкурсу визначає переможців та направляє до оргкомітету фінального етапу Конкурсу протокол підбиття підсумків із переліком робіт переможців закладів освіти Харківської області у кожній віковій категорії.

Методичні рекомендації щодо проведення обласного (заочного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:https://firstpalace.kh.ua/.../12/lyst-ukr.-suvenir-2022.pdf