ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Оновлено 23.02.2021 у

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагадує, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1452, листа Міністерства освіти і науки України від 17.02.2021 № 267-21 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання Одеської обласної ради з 21 до 23 квітня 2021 року у м. Одеса буде проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» у дистанційному форматі (положення про захід розміщено на сайті https://nenc.gov.ua/).

Конкурс проводиться з метою активізації агітаційної роботи учнівських колективів закладів освіти області за охорону природи, залучення дітей і учнівської молоді до еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності.

Звертаємо Вашу увагу, що у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля –наш спільний дім» від Харківської області бере участь тільки один учнівський колектив екологічної просвіти – переможець ІІ (обласного) етапу Конкурсу. З метою визначення переможця-учасника фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» у березні 2021 року проводить дистанційно ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»  за темою «Атака вірусів. Врятуй Планету!» (далі – Конкурс).

Для участі у Конкурсі необхідно до 22 березня
2021 року на електронну адресу obl.dvorec.kharkov@gmail.com (тема листа «Конкурс «Земля – наш спільний дім –2021») надіслати від району (міста) або ОТГ тільки одну заявку відповідної форми (додаток) та один оригінальний авторський сценарій, а також відеоматеріали виступу одного учнівського колективу екологічної просвіти, переможця (І місце) районного (міського) етапу, а саме:

- відеоролик (виступ колективу), який має демонструвати презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу (тривалість до 5 хвилин);

- відеозапис конкурсного виступу, в якому має бути розкрита тема заходу «Атака вірусів. Врятуй Планету!» (тривалість до 20 хвилин).

Конкурс проводиться з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів.

Про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (Лист від 22.02.2021 р. № 01-20/102)

https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2021/02/list-2-agitbrigadi-2021.pdf