Обласна акція «Мудрість і сила в байках Григорія Сковороди»

Оновлено 18.11.2022 у

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди запрошуємо взяти участь у обласний акції «Мудрість і сила в байках Григорія Сковороди»

03 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога. Він залишив нащадкам феноменальну духовну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти.

Григорій Савич Сковорода особливе місце в своїй літературній діяльності віддавав байкам, які він вважав «мудрими іграшками, що приховують в собі внутрішню силу». Пропонуємо перечитати унікальні байки Григорія Савича та втілити їх мудрість в образотворчому та театральному мистецтві.

З 21 листопада по 04 грудня завантажуйте свої малюнки-ілюстрації, відеотеатралізації або авторське прочитання улюблених байок на свою сторінку в Фейсбук з хештегом #ПалацакціямудрістьісилавбайкахГригоріяСковороди

Своєю творчістю ми нагадаємо людству про те, що прості й доступні байки, які залишив нам у спадок філософ Григорій Сковорода, вкотре переконують, що великі справи і позитивний результат можливі тільки завдяки любові до своєї країни, а успіх – завдяки постійні праці над собою.

Для отримання СЕРТИФІКАТА про участь в заході заповнить, будь ласка, електрону форму: https://forms.gle/7jwTdRCG3tFvkmdk6

Фото: Ірина Бондаренко https://www.facebook.com/profile.php?id=100007580970821