Обласна благодійна акція «Різдвяний віночок»

Оновлено 02.12.2021 у

Відповідно до статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту»,  з метою розвитку культури благодійності серед дітей та підлітків, сприяння їх становленню як активних членів своєї громади, заохочення та мотивування до добрих справ, адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (далі – Палац) інформує про проведення обласної благодійної акції «Різдвяний віночок» (далі − Акції), що відбудеться з 15 грудня 2021 року по 10 січня 2022 року.

          До участі в заході запрошуються учні та дитячі колективи закладів освіти Харківської області, які виготовлять власноруч (з природних або штучних матеріалів) різдвяні віночки в будь-якій техніці декоративно-ужиткового мистецтва. Рекомендований діаметр роботи від 30 см.До роботи має бути прикріплено вітання (творчо оформлене) від колективу (дитини) з побажаннями та назвою закладу освіти. Роботи можуть бути підписані персонально або колективами.

           Для участі в обласній Акції просимо до 15 грудня 2021 року надіслати різдвяний віночок (1 від громади) до Палацу, або поштою за рахунок відправника з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою, на адресу: 61022,  м. Харків,  вул. Сумська, буд. 37-А,   каб. 3, Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»,  з  позначкою «Різдвяний віночок».

            Усі різдвяні віночки будуть передані протягом новорічних та різдвяних свят дітям пільгового контингенту, у тому числі, які знаходяться на довготривалому лікуванні, пораненим воїнам та медичним працівникам  Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

 Фотозвіт про проведену Акцію буде розміщено на офіційному сайті (https://firstpalace.kh.ua) та на офіційній сторінці Палацу у Facebook: (https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua).

            Додаткова інформація за тел.: (057) 700-38-46; (067) 779-36-88, контактна особа – Надія Христофорівна Нейкалюк, завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.