Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Оновлено 22.11.2021 у

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» доводить до відома, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів із дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН України від 24.11.2020 № 1452, плану роботи «Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2021 рік, з 01 по 15 грудня 2021 року відбудеться  обласний (заочний) етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір» (далі – Конкурс).

Мета і завдання виставки-конкурсу:

· виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва;

· залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва;

· стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік;

· співпраця і обмін досвідом між осередками дитячої творчості, культурноосвітніми установами.

 Всі учасники конкурсу розподіляються за такими віковими категоріями:

· I вікова категорія-діти 6-11 років;

· II вікова категорія – підлітки 12-16 років;

· III вікова категорія – учасники від 17 років (дорослі).

Розгляду не підлягають виставкові зразки, виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт. Детальні умови участі у виставці-конкурсі «Український сувенір» ви знайдете за посиланням https://nenc.gov.ua/?page_id=7108.

Для участі у Конкурсі необхідно з 01 по 10 грудня 2021 року (9.30 – 13.00) надати конкурсні роботи (загалом до 10 робіт) за адресою:
м. Харків, вул. Сумська, 54, каб. № 17, Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (відповідальна особа Ольга ЯРОШЕНКО,

к. тел. (057)700-38-43; 068-884-59-90).

Роботи, представлені на Конкурс, обов’язково повинні мати паспорт, до якого потрібно додати фото виробу (можна чорно-біле).

Надіслані роботи повинні бути виконані на високому рівні, мати естетичний вигляд та якісне виконання.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, переможці обласного етапу Конкурсу відправляють роботи на Всеукраїнський етап самостійно, тільки через пошту з кур’єрською доставкою за рахунок відправника: Нова пошта (відділення 252) м. Києва та Укрпошта за адресою 04074 м. Київ,
вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з позначенням («Український сувенір»). При оцінюванні будуть оцінюватися тільки роботи, що пройшли обласний відбір.

Роботи, направлені на Конкурс, не повертаються.