Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад»

Оновлено 04.10.2021 у

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад»  проводиться з метою відродження садівництва на Харківщині, підвищення ефективності роботи на шкільних науково-дослідних ділянках, підготовки школярів до активної професійної самореалізації та підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді.

Для участі у І етапі Фестивалю необхідно до 5 жовтня 2021 року подати заявку, конкурсні матеріали – одну науково-дослідницьку роботу (секції: ягідники, плодовий сад, плодово-ягідний розсадник)  та опис експонатів виставки (відповідно до Положення) в  електронному вигляді одним документом на електронну адреcу ekologonatur@ukr.net (тема листа «Україна – сад»).
На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників фінального етапу Фестивалю.

ІІ етап – фінальний (очний) відбудеться з 12 до 14 жовтня 2021 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ)

Методичні рекомендації щодо проведення обласного (заочного) етапу Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад»: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2021/10/metodichni-rekomendaczi%D1%97-shhodo-provedennya-oblasnogo-zaochnogo-etapu-vseukra%D1%97nskogo-festivalyu-ukra%D1%97na-%E2%80%93-sad.pdf