Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Оновлено 27.11.2020 у

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» відбудеться в онлайн форматі з 07 по 11 грудня 2020 року.

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» повідомляє, що відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 09.11.2020 № 236 «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 20 грудня 2020 року по 20 січня 2021 року проводить традиційний щорічний Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (далі – Конкурс), термін подачі робіт до 20.12.2020.

Мета і завдання Конкурсу:

- пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи;

- розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді;

- формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику;

- професійне самовизначення учнів;

- сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Звертаємо Вашу увагу, що обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у зв’язку з карантинними обмеженнями буде проведений в он-лайн форматі з 07 по 11 грудня 2020 року. Для участі в обласному етапі конкурсу необхідно надіслати фото робіт  (загалом до 10 робіт) на електронну адресу: ekologonatur@ukr.net (умови проведення обласного етапу Конкурсу розміщено на сайті Палацу www.firstpalace.kh.ua

До участі у конкурсі запрошуються як окремі учні, так учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На Конкурс приймаються роботи, виконані в довільній формі (флористична техніка виконання робіт)за такими номінаціями:

- стилізована ялинка;

- новорічний букет;

- новорічна композиція;

- новорічний вінок;

- сюжетна композиція;

- флористична новорічна картина чи колаж;

- новорічний подарунок.

Призери та переможці визначаються в кожній з номінацій.

Роботи, представлені на Конкурс, обов’язково повинні мати супроводжуючі документи: 1) етикетку, прикріплену до роботи, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об'єднання, повну назву закладу освіти із зазначенням області, прізвище керівника, 2) окремий список робіт, з такою ж інформацією, для реєстрації робіт.

Надіслані роботи повинні бути виконані на високому рівні, мати естетичний вигляд та якісне виконання.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, переможці обласного етапу Конкурсу відправляють роботи на Всеукраїнський етап самостійно, тільки через пошту з кур’єрською доставкою за рахунок відправника: Нова пошта (відділення 252) м. Києва та Укрпошта за адресою 04074 м. Київ, вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з позначенням («Новорічна композиція»). При оцінюванні насамперед будуть оцінюватися роботи, що пройшли обласний відбір (для областей, де проводяться обласні, відбіркові етапи конкурсу «Новорічна композиція»).

Роботи направлені на конкурс не повертаються.

Детальні умови участі у конкурсі «Новорічна композиція» за посиланням https://nenc.gov.ua/?page_id=7100

Методичні рекомендації щодо проведення обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція»:

https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2020/11/umovi-provedennya-vistavok.pdf