Обласний етап Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи»

Оновлено 19.10.2022 у

Згідно з умовами проведення Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи», затвердженими педагогічною радою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (протокол від 15.12.2021 № 4), протягом жовтня-листопада 2022 року відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи».

Конкурс проводиться з метою залучення дітей і підлітків до благоустрою території, закладки та створення на території закладу освіти або на родинній присадибній ділянці квітників, розаріїв, клумб, видового різноманіття квітково-декоративних рослин.

Для участі у Конкурсі необхідно до 30 листопада 2022 року надіслати заявку на електронну адресу obl.dvorec.kharkov@gmail.com (з поміткою «Парад квітів біля школи»), конкурсні матеріали – творчі звіти, фоторепортажі про проведену практичну діяльність із зовнішнього озеленення закладів загальної середньої та позашкільної освіти, створення квітників на родинних присадибних ділянках.

Умови проведення обласного етапу: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2022/10/list-parad-kvitiv-bilya-shkoli-2022.pdf